2703
2553
عنوان

"تاپیک جامع لیزر خانگی"

127037 بازدید | 2152 پست
ما توی این تاپیک منتظر هستیم که هرکس از لیزر خونگی استفاده کرده یا در حال استفاده هست بیاد تجربه اش رو در اختیار دیگران بذاره.حتی اگه قصد خرید هم کردید بگید که بعد بیاید نتایج رو هم بگید.

همین اول تاپیک ترجیح میدم درباره اتفاقی که راجع به تریا توی تاپیک ما افتاد و الان هم هرکسی میخواد بیاد تاپیک ما بهش میگن نرو اونا بازاریاب فیلیپسن این توضیح رو بذارم، فقط به خاطر اینکه دوستان بدونن کی بازاریابه. اگه لینکها آبی نبود میتونید برید صفحه 109 تاپیک همینا تکرار شده. میتونیدم کپی کنید تو یه مرورگر لود میشه

اول مجدد آدرس چند تا تاپیک رو میذارم فقط واسه اینکه مطمین بشید رویا فقط بازاریاب هست چند تا از تاپیکهایی که تو همش گفته تریا بخرید

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1251351

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1240592

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1241680

خب حالا شما قضاوت کنید.میشه مثلا من دو ماه و نیم از فیلیپس استفاده کنم بعد شدیدا هم راضی باشم بعد بلند شم برم تو سایتها بگردم هرجا حرف لیزر شده بگم خانما فیلیپس بخرید؟!!

این عکس صحبتهای پری خانم که دقیقا با رویا توی یه روز عضو شدن و جفتشونم تریا دارن. حالا صحبتهای هردوشونو بخونید.یه سری صحبت که همه جا هست مثل FDA امریکا، و علی الخصووووووووووووص زدن تو سر مارکهای دیگه، اینکه به شدت تو سر آی پی ال و فیلیپس بزنن

http://s7.picofile.com/file/8257642592/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA_%D9%BE%D8%B1%DB%8C.PNG

اینم صحبتهای رویا خانم... بدون شرح

http://s7.picofile.com/file/8257642934/%D8

اینم سوتیهای ایشون تو تاپیک ما که یه بار گفته دو ماه و نیم داره یه بار یه ماه و نیم

http://s7.picofile.com/file/8257643042/%D8%B3%D9%88%D8%AA%DB%8C.PNG

و اینم پستشون که توی یه تاپیکی گذاشتن گفتن من عکسشونو پاک کردم. من همین الان عکس گرفتم، میگن این پست از تاپیک من پاک شده!

http://s7.picofile.com/file/8257644476/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%8C_%DA%A9%D9%87_%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%87_%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87_%D9%BE%D8%A7%DA%A9_%D8%B4%D8%AF%D9%87.PNG

و گفته هم میشه که من پستهاشونو پاک کردم، من این عکسارو همین الان گرفتم

اینارو گذاشتم تا متوجه بشید من بازاریابم که تا حالا به هیچکس نگفتم چی بخره یا کسایی که با اطمینان صد در صد میگن برو بخر

من هیچکس که هر دستگاهی داشت رو نظرش رو پاک نکردم، حتی کاپوچینو رو شدید پیگیر بودم که بیاد بگه نتیجه شو از تریا.

اینم مدرکس

http://s7.picofile.com/file/8257649492/%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D9%88%DA%86%DB%8C%D9%86%D9%88.PNG

من هرچی گفتم با مدرکه. حالا هرکس فقط یه جارو تو تاپیک، تو کل 110 صفحه نشون بده که من گفته باشم برید فیلیپس بخرید یا فیلیپس خیلی خوبه اونوقت من کلا انصراف میدم از سایت میرم.

اگه کسی بازاریاب فیلیپس باشه لااقل میاد یه آدرسی از خودش یا جایی که خریده میده که بقیه هم از همون جا بخرن، تو کل 110 صفحه من حتی نگفتم کدوم شهرم، یعنی ممکنه مثلا هرکس از هرجایی که فیلیپس بخرن یه سودی به من برسه؟!!! من به هرکس گفتم برو از هرجا مطمین بودی بخر، یعنی من از هر طریقی سود میبرم؟!!! پس چه بازاریاب گسترده ایم هستم.من حتی کسی بره از خارج بخره هم باهاش کلی حرف زدیم مثل سحر.

تجربه من از اولین جلسه لیزر خونگی: من با دستگاه فیلیپس یه بار کل بدنمو لیزر کردم الان که ده روز شده خیلی تغییر نکرده. فقط یه کم موها کمرنگ شده. این طبیعیه؟ ضمنا تنبلی تخمدانم دارم..

الان که دارم پست اول رو ویرایش میکنم و اینارو اضافه میکنم صفحه 36 تاپیک هستیم. دوستای عزیزم اگه میخواید لیزر خونگی بخرید حتما باید همه صفحات رو بخونید، به تعداد صفحه ها نگاه نکنید کلی از پست ها حذف شده، وقتی میخواید بالای یک میلیون هزینه کنید باید وقت بذارید بخونید، من خودم میخواستم بخرم هیچ جایی نمونده بود که دربارش نظر داده باشن من نخونده باشم. کسایی هم که قصد خرید ندارن و فقط میخوان اطلاعات به دست بیارن لااقل چند صفحه از اول و چند صفحه از آخر بخونن.من سعی کردم فقط پست هایی بمونن که توشون اطلاعات داده شده.هر پستی که کسی سوال کنه مطمئنا من نمیتونم اطلاعات کل مثلا 40 صفحه رو تو یه پست بذارم،پس به نفع خودتونه که برا گرفتن اطلاعات بیشتر پست ها رو بخونید.

طرز استفاده:

برای دوستای تازه واردمون طرز استفاده اش رو با نکته هاش کامل مینویسم، اونایی که میخوان تازه بخرن یا تازه خریدن طرز کار باهاشو اینجا میذارم، مابقی سوالاتم تو صفحات جواب داده شده.

یک روز قبل از استفاده هر جایی که میخوای بزنی رو کاملاً شیو کن.فرقی نمیکنه با ژیلت یا پودر واجبی، من خودم واجبی میزنم ولی اسپری موبر نزن. برای استفاده هم فرقی نمیکنه دستگاه رو کدوم وری بگیری، فقط برا اینکه جایی جا نیفته با مداد سفید آرایشی خط بکش، مثلا من دو تا خط میکشم هی میذارم از این خط به اون خط میرسم، سری دستگاه رو به پوست بچسبون، صبر کن تا چراغ پشتیش سفید ثابت بشه، تا چشمک میزنه نزن،سه ثانیه طول میکشه ثابت شه، اگه قرمز شد یعنی پوست اون ناحیه زیادی تیره هست، اگرم سفید نشد همینجور خاموش بود یعنی درست نذاشتی باید قشنگ بچسبونی به پوست. بعد شلیک کن! یه خرده کوچیک به اندازه همون سریش دستگاه رو جابجا کن بذار بغلش، توی یه مسیر پیش برو، مثلا یه خط رو افقی نزن بعدش عمودی کنی، مثلا کل ساق پارو افقی بزن که جایی جا نیفته،موقع شلیک هم چشماتو ببند. یه خرده کار کنی راه میفتی.مسئله بعدی اینکه حتما قبل و بعد از استفاده و مثلا بعد از اینکه دو تا ساق پارو زدی و گذاشتی یه کم خنک شد با دستمال خودش و یه کمی آب تمیزش کن. موقع استفاده برای خنک شدنش توی دفترچه نوشته که اگه خیلی داغ بشه خودش خاموش میشه، ولی من خودم مثلا دو تا ساق پا رو که بذارم میذارم یه ربع تا بیست دقیقه خنک بشه.

مسئله بعدی اینکه موقع استفاده یه کم پوستت گرم میشه، درجه دستگاه رو تا جایی که تحمل داری بالا ببر ولی دفعه اول خیلی بالا نذار از دفعه های بعد میتونی بیشتر کنی. اگه پوستت مثل منه تا 4 هم تحمل داشته باشی میتونی بذاری. اگه پوستت بعدش یه کم قرمز شد طبیعیه ولی قرمزیش زود میره.برای تست میتونی اول یه قسمت کوچیک رو بذاری بعد اگه مشکلی پیش نیومد فرداش بقیه جاها رو بذاری. در مورد فاصله بین جلسات هم نمایندگیش به من گفت ده روز یه بار بذار ولی توی دفترچه نوشته دو هفته یه بار. برای همین نمیتونم بگم کدومش درسته، هرکدوم خودت راحت تر بودی، ولی تا 5 دفعه با این فاصله بذار بعد بیشترش کن. مثلا بعدش یک ماهه بذار.ضمنا بعد از 5 دفعه استفاده فقط جاهایی که جا مونده و دوباره مو درمیاد بذارید،لازم نیست بقیه جاها بذارید حتی اگه ریشه بود.اگه از ریشه دوباره دراومد دوباره روش بذار.نکته آخر اینکه حتما قبل از استفاده دفترچه رو بخون، و اینکه قبل از هر بار شیو از محدوده عکس بگیرید تا متوجه تغییرات بشید.

دیگه هرچی به ذهنم میرسید گفتم.

در مورد اینکه از کجا بخرید هم برای فیلیپس و رمینگتون لینک نمایندگی ها رو میذارم توی هر شهری، میتونید از دیجی کالا هم بخرید...

[لینک مستقیم]

http://shekofa.ir/fa/Default.aspx?current=reselerslist&Sel=11361

در مورد مارکهای دیگه توی سایتها باید بگردید سایت اصلی رو پیدا کنید خرید کنید.
تاپیک لیزر خونگی https://www.ninisite.com/discussion/topic/1035099/تاپیک-جامع-لیزر-خانگی?page=1
مهی جان من لیرزم براون هست حداقل دوماه باید بزنی تا کاملاً اثر کنه موهای چونه من ضخیم و زیاد بودن الان بسیار کم شده هرچی مونده هم خیلی ظریف تر شده ودیرتر در میاد
خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست قاصدک ها روبه یادش میشمردم دیگه نیست خیلی وقته دارم با تنهاییم سرمیکنم ،همه قاصدک ها ی شهر رو پر پر میکنم
البته مال من باید دوهفته یک بار بزنم بخاطر این گفتم دوماه حداقل اما باید هر دوهفته یه بار تا سه ماه بعدش ماهی یکبار
خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست قاصدک ها روبه یادش میشمردم دیگه نیست خیلی وقته دارم با تنهاییم سرمیکنم ،همه قاصدک ها ی شهر رو پر پر میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها شما دستگاه لیزرتونو از کجا گرفتید?قیمتش چنده?
‎ ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــــــــــــــﯽ؟ ﺗﻨﻬﺎﯾــــــــــــــــــﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍطــــــــــــــــﺮﺍﻓﺖ ﻧﺒﺎﺷﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺴــــــــــــــــــﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺒﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺩﻣـــــــــــــــــﯽ ﮔﻮﺷﻪ ﮔﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺣـــــــــــــــﺮﻑ ﻧﺰﻧﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــــــــــــــــﻪ ﺑﺎﺷﻪ! ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــﯽ ﯾﻌﻨﯽ "ﻫﯿﭽﮑﺲ" ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ حالت بده...!
2720
تجربه استفاده کنندگان از لیزر خونگی/IPL و سایر لیزرها. تا آخر خرداد 95 و صفحه 109 تاپیک *****(فیلیپس): ................. تجربه خودم (مهی) در هر بار استفاده: .................. مارک: فیلیپس sc1996 تاریخ خرید: اول مرداد 94 (6 ماه استفاده) قیمت: 1600000 حجم موها/رنگ پوست/وضعیت هورمون‌ها: موهای بدنم زیاد بود و تقریبا هیچ جایی نبود که مو نداشته باشه،موی پاهام و اون نواحی ضخیم و بقیه موها نازک ولی بلند و مشکی بودن.صورتمم حدود 10 12 تا موی ضخیم داشت و بقیه موها نازک بود/ رنگ پوست گندمی/ تنبلی تخمدان دارم. بار اول: من با دستگاه فیلیپس یه بار کل بدنمو لیزر کردم الان که ده روز شده خیلی تغییر نکرده. فقط یه کم موها کمرنگ شده. بار دوم: (ده روزه) روی دستم تقریبا نصفش درنیمده دو سه روز دیگه هم باید برای بار سوم بذارم. پام تقریبا 30درصد درنیمده. صورت و چونه هنوز درست نمیدونم. ببین مثلا اینجوری شده که بقیه موها بلند دراومدن اما اینجاها همونجوری که شیو میکنی تهش فقط پیداست اونجوری شده. حالا نمیدونم اینا قراره دربیاد یا نه چون بقیه موها قشنگ بلند شده ولی اینا مونده.البته جاهایی که درنیمده تیکه ای هست مثلا دو تا تیکه بزرگ اصلا درنیومده. بار سوم: (ده روزه) اطلاعات در دست نبود! بار چهارم: (ده روزه) من برای بار چهارم که گذاشتم 70درصد از دستم درنیومده و 50درصد از پام. صورت و گردنمم بالاخره اثر کرد و خیلی بهتر شد. شاید 40درصد. فقط تنها جایی که تاثیرش تا الان کم بوده روی شکم و بالاتر که شاید فقط 10درصد کم شده. ولی از سینه به بالا هم حدود 40درصد کم شده بار پنجم: (ده روزه) دستمو تا الان 9 روز شده یه جاهاییش کامل دراومده که خب هنوز از بین نرفتن. بلندم شده. ولی 60درصدش اصلا درنیومده. من برا بیکنی نذاشتم ولی زیر بغل عالی بوده. البته 5بار گذاشتم حدود 50 60 درصدش رفت دیگه نمیذارم (زیر بغل بعد از دو ماه استفاده نکردن حدود 20درصدش درنمیاد) بار ششم: (دو هفته‌ای) (من تا حالا 6بار گذاشتم. بار آخرو صبر کردم تا دو هفته تا قشنگ ببینم چقدر درمیاد. موهای دستم 40درصدش دراومده بود اما خیلی کمرنگتر شده بود. الان تقریبا همون 60 درصد دستم یه حالتی شده که انگار اصلا مو نداشته. بقیه اش جای موها هست ریشه اش. بعد پاهام نصفش درنیومده بود بقیش یه کم نارکتر شده بود. گردنم هم نصفش درنیومده. گردنم خیلی خوب شده. موهای روش نازک بودا اما چون اصلا نباید باشه حتما باید هرجا میخواستم برم قبلش اپیلیدی میزدم. الان دو هفته ای که نزدم خیلی ام هیچ جام نیاز به زدن نداشت جز زیر بغل. چونه مم بد بود و 5 6 تا موی ضخیم داشت. پام اون جاهاش مثل وقتی شده که با اپیلیدی میزنم چون بالاخره چون موهاش ضخیم بوده هنوز سوراخها هست ولی خیلی جاهاش ریشه هاش پیدا نیست. رون پامو درست نمیتونم تشخیص بدم. بعد روی شکم و بالاترشم کمتر اثر داشته اما اونم یه جاهاییش اینجوری شده. زیر بغلم هم جاهاییش که درنیمده خیلی تمیز شده. بازومم 20درصدش درنیومده) من بعد از 6 بار استفاده از دستگاه دو بار به فاصله سه هفته از دستگاه استفاده کردم و دو بار به فاصله یک ماه، آخرین نتایجم از دستگاه اینه: 23 دی (حدود 6 ماه استفاده): (در پایانِ وقتی که یک ماه استفاده نمیکنم وضعیت موها در این حالت قرار دارن)، بسیار راضی هستم و خوشحالم که چرا زودتر نخریدم. موهای دستم از پایین دست تا بالای بازو حدود 10 درصد مثل سابق (کمی نازک‌تر) رشد میکنه و 10 درصد دیگه هم خیلی نازک رشد میکنه و 80 درصد دیگه درنمیان. موهای پاهام حدود 30درصد درمیان ولی نازک‌تر از قبل. منافذ پا تقریبا پیداست اما پام از وقتی که اپیلیدی میکنم (بعد از یک ماه از شیو نکردن) از اپیلاسیون هم صافتره. رون پام خیلی خیلی کم شده اما باز منافذ تا حدودی پیداست، کمرم رو کامل دید ندارم ولی تا حدودی میدونم خیلی کم شده. گردنم نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر شده و شاید 30 درصد از موهاش دربیان. (قبلا موهای نازک و بلند داشت) بیکینی حدود 5 سانت از بالاش میذارم که اونم تاثیر خیلی خوبی داشته و نصفش رفته. البته بیکینی رو دو سه بار بیشتر نذاشتم. اما موهای جلوی بالاتنه هنوز درمیان (شاید 20 درصد کم شده باشن و 30 درصدشون هم نازک شده باشه) مابقی درمیان. موهای صورتمم تا وقتی دو هفته ای میذاشتم خیلی خوب بود ولی الان حس میکنم دوباره درمیان،ولی دقیق نمیدونم چون موهاش خیلی ضخیم نیست پیدا نیست، البته قبلا با 2 میذاشتم الان با 4 میذارم. یکی ام اینکه همه قسمت‌ها رو نمیذاشتم و بعضی قسمتها رو از اول که گذاشتم به دور یک ماهه خورد و دوباره دراومد. حالا دوباره با درجه 4 دوهفته ای میذارم. 10 بهمن: من جدیدا اینجوری میشم. یعنی مثلا چند روز گذشته از لیزرم کلی درمیاد بعد تمیز میکنم دیگه تا یه ماه خیلی کم میشه. یعنی برعکس شده اولش که لیزر میذارم زیاد درمیاد نوبت بعدی لیزرم خیلی کم شده. خودم واقعا نمیفهمم علتش چیه. مثلا اولش که گذاشتم دستم خیلیش دراومد تعجب کردم دو بار وسطاش زدم دوباره الان تقریبا صافه صاف شده. برا همین میگم نمیفهمم داره چی میشه 17 بهمن: بچه ها من امروز گفتم امتحان کنم با 5 امتحان کنم ببینم میتونم تحمل کنم یا نه. خوب بود. البته همه جارو هنوز نذاشتم، ولی دستم از مچ تا آرنج که قابل تحمل بود، پامم قسمت روییش خوب بود زیرش میسوخت که با 4 گذاشتم. ولی شکم و سینه و ... رو با 3 گذاشتم چون پوستش حساسه. بازو هم با 5 و 4. من اندفعه بیکینیو که گذاشتم از بس زود درمیاد فرداش گذاشتم نوک زده بود جاهایی که درمیاد... یه ذرره هم بلندم شده بود فکر کنم دو روز بعد گذاشتم بعد دیدم تغییری نکرد اندفعه. باید صاف باشه پوست وقتی میذاری 23 بهمن: واسه من ضخامتش واقعا تغییر کرده. کرکی نشده ها ولی موهای همه جا حتی شکمم نسبت به قبل خیلی نازکتر شده. به خاطر همینه که وقتی هم درمیان درست نمیفهمم چقدرش دراومده چون خیلی نازک شده. دست و پای من خیلیش دراومده بود اصلا با خودم گفتم انگار دارن برمیگردن. اما چندبار که وسطش شیو کردم خیلی کمتر شد. الانم دستم صافه صافه. دقیقا 5 روز پیش لیزر کردم الان هیچی درنیومده .................. موژان: .................. مارک: فیلیپس مدت استفاده: دو سال (من دارم فیلیپس. استفاده هم کردم. الان فرستادمش برای خواهرم. خوب ببین اوایل باید هر دو هفته باهاش کار کنی. بعد از چند ماه میشه ماهی یک بار. من تا یکسال اول باهاش مدام کار کردم تا دیگه موهام در نیومد. وسال دوم فقط چند بار.اینجوری نیست که فقط یکبار استفاده کنی. البته من خیلی خیلی کم مو هستم) .................. فرشته (دوست) .................. مارک: فیلیپس مدت استفاده: 6 ماه بکی از دوستام گفت از دستگاه لیزر فلیپس استفاده میکنه خوبه ....الان 6 ماه استفاده میکنه...راضی بود فقط کمی دستگاهش گرون بود 2700 تومان .................. مستانه .................. مارک: فیلیپس SC1981 مدت استفاده: 5-6 ماه بعد 4-5 ماه استفاده: برای بدنم خوب بوده و بعد از چندماه اثر میکنه و کم در میاد! ولی اینجور نیست که اصلا در نیاد! ولی برای موهای زائد صورتم تاثیری نداشته متاسفانه! من هدفم موی زائد صورتم بود ولی فعلا که اثری نداشته! امیدوارم درست بشه!از طرفی احساس میکنم روی پوست بدنم دون دون های ریز قرمز رنگ ایجاد شده! نمیدونم به خاطر لیزر هست یا نه. بعداز 5-6 ماه استفاده: بعد از 5-6 ماه هنوز موها در میاد البته به صورت گله یه گله! و کمتر شده و احساس میکنم خیلی نازک تر شده و ریشه اش هم ضعیف تر شده من چندساله پیش رفتم پیش یه دکتر خیلی معروف پوست واسه لیزر موهای زائد ، خیلی هزینه کردم. اولا که خودش انجام نمیداد و منشی هاش انجام میدادن! بعدش هم فقط اون مدتی که میرفتم لیز تاثیر داشت! بعدش خیلی بیشتر شد موهام!احساس میکنم بعضی جاهای صورت و گردنم هم لک شده! برای بدنم تاثیر خوبی داشته. ولی روی موهای زائدم خیلی نه! البته دیرتر در میاد ولی من انتظار بیشتری داشتم!) .................. مامان نیروانا.................. مارک: فیلیپس مدل sc1996 خرید: 17 آبان 94 حجم موها و مشکل هورمونی: من دارای موهای انبوه و پوستی سفید معمولی هستم.البته من رو گردن مو ندارم ولی کلن پرموام دیگه.کمتر کسی پیدا میشه از من بیشتر مو داشته باشه موهای صورتم ملیحهعین بعضیا نیستم که موهای صورتشون خیلی تابلوه.ولی موهای پام مشکی ضخیم بود و چون پاهامم خیلی سفیده خیلی تابلو بود یه وقت خدا شاهده از یه نقطه پنج تا مو کنار هم در اومده بود پدر سوخته های نامرد. بار اول: کله یه پا از بالای رون تا مچ و حتی یکم روی پا واسه من که وزنم 60 و قدم 169 هس سیصد شات شد. مثلن شکمم البته از زیره سینه تا بالای بکینی 60 تا. من روی پای اولم بیشتر هدر دادم ولی واسه پای دوم حساب کار اومد دستم.خخخخخ من دو دست و پا و شکم البته از سینه به پایین چون شیردای دارم و زیر یه بغل و چار سانت بالای بکینی رو گذاشتم. کمرموجمعه میدم شوهرم بذاره. زیره یه بغلو زدم یکی رو نه تا قابل مقایسه دقیق باشه. ولی زیره بغل و بکینی یه کم سورشش بیشتر شد. پایین پای من و بیکینی و زیر بغلم با سه هم سوزش داشت. نتیجه بار اول (دوهفته‌ای): تو حموم دقت میکردم موهای رونم تا سر زانو چقد کم و فقط بعضی قسمتا دراومدا بود. نتیجه بار دوم (دوهفته‌ای): تنها چیزیکه مطمئنم اینه که قبلن اگه شیش روز از شیوم میگذشت همه موها باهم رشد میکردن و خیلی بلندتر میشدن.الان تیکه ای دراومدن نیمه چپ بدنم اکثرش درنیومده نیمه راست بدنم اکثرش دراومده رنگ و ضخامت موهام بنظرم مثه قبله. الان دستام اصن شیو نمیخاد دیشب خونه مادرشوهرم بودم راحتتتتت. رو دسته چپم هر جا مو دراورده محل بین دو شاته که جا موندههههههههههههه.ولی دسته راست خیلی جاهای دیگم مو دراورده. من این بار تو حموم به شکمم دقت کردم من حایی رو پیدا نکردم موی ریزدرنیاورده باشه.یعنی همه جا مو دراورده بود. نتیجه بار سوم (دوهفته‌ای): زیره بغلمو سه بار گذاشتم ولی دیگه مو درنمیاره دستام از بالای بازو تا انگشتان شاید حدوده بالای نود درصد رفته ولی اوناییم که مونده رو بازو پایینا هیچی نیس تقریبا.پاهاممخیلی کمتر شده نسبت به زمانیکه دوبار استفاده کرده بودم. فرق پاهام با دستام علاوه بر اینکه رو پا مو بیشتر مونده تو اینه که اون قسمتایی که مو نداره رو پا مثه شیو شدس ولی رو دست مثه اپیلاسیونه.امیدوارم سلیس گفته باشم. امشب ریره بغلمو به شوهرم نشون دادم گفتم ببین من اصن دیگه ژیلت نمیزنما ولی مویی نیس با تعجب نگا میکرد.تازه گفت سفیدتر شده.خواهرمم امشب دستامو نگا میکرد اخه دوستش منتظره نتیجه منه میخاد بخره.گفت تو دستات که دیگه چیزی نیس یعنی اون قسمتا که مو داره خیلی ناچیزه اخه. راستی خیلییییییی از جاها که مو هس حاهاییکه که شات نخورده مطمئنممممم یا مثلن از سه بار استفاده یکی یا دوبار جا موندن.چون به قوله مهی یه خط عمودی یا افقی مو دراومده. کلن نظرم وجود این دستگاه در تمامی خانه ها واجب و از نون شب ضروریتر است. من واسه شیو رفته بودم حموم یعنی هنوز دفه چارمو انجام نداده بودم شکممو قشنگ دقتکردم حدوده 35 درصد موش دراومده بود. 4 بار استفاده: زیر بغله من دیگه مو درنمیاره چار بار از دستگاه استفاده کردم ولی دورشو کامل میکنم. الان دقت کردم دیدم تمامه موهایی که تو هشت سانت بالای بیکینیم که فقط همینو انجام میدم دراومده فقط فاصله بین دو شاته.وگرنه اونجام باید 100 در 100 جواب میداده.الان خیلی کم مو داره خیلی. الان نگرانیم فقط ریشه های پامه.دوسشون ندارم.ولی کلن تک و توک مو درمیاد تو بدنم. پای من با اپلیدی اصن دیگه ریشه ها معلوم نبود ولی با لیزر همه معلومه نتیجه بعد از (5) بار استفاده: تا حالا پنج بار کله بدنمو بجز صورت و گردن تا پایین سینه ها گذاشتم.فاصله این پنج بار دو هفته ای بوده.کلن شاید رو دستام 95درصد رفته.پاهام 90 درصد شایدم 95 درصد.ریربغل دیگه درنمیاد.بیکینی درنمیاد بجز جاهایی که شات نخورده سهوا.شکممو خیلی متوجه نمیشم بدارید این دفه که میخام سه هفته ای کنم بهتر می فهمم و میگم.کمرمو که شوهرم یه بار میگه 70 درصد نیس یه بار میگه 90 درصد نیس. بچه ها شوهره من که ده شب پیش گفت شونه های منم لیزر کن اخه رو شونه هاش جدیدا مو دراورده.منم گذاشتم بچه ها در نیومده اصن تا حالا.دفه اول بودا.همیشه ژیلت میزد فرداش جوانه میزدن از من سفیدتره موهاشم خوب مردونه س دیگه ضخیم و مشکی. 10 بهمن: یندفه باوجودی که لیزرم شش روز پیش بود ولی رو دستام اونم اطرافا مچ دستم تقریبن خیلی مو نوک رده بیرون. عجیبه.البته من شش روز پیش اولین بار بود که سه هفته ای شده بودم.ولی تو اون سه هفته اینطور نبود الان تو این شیش روز اینطوری شده. پاهام و بیکینی و زیر بغلم که اصن مو نداره ولی رو دستام حدوده 20 درصد نوک زده بود بیرون.که علتشو نمیدونم ولی حالا شیو کردم میام نتیجه رو میگم. 22 بهمن: من همه بدنو میذارم من تا حالا شیش بار استفاده کردم.پاهام عالیییی شده ولی دستام مثه قبل نیس یکم دراومده اما چون کمه شاید فقط خودم بفهمم 3 اسفند: بچه ها فک نمیکنم پاهای هیچکدومتون به خوبی پاهای من شده باشه اصن که مو نداره ریشه هام خیلییییییییی کم شده و روزنه ها هم خیلییییییی خوب.اخه پای من به خاطره چن سال متوالی استفاده. از اپیلیدی عینه ابله مرغون شده بود. .................. Mery1391.................. مارک: فیلیپس مدل sc1996 تاریخ خرید: 11 آذر 94 نتیجه بعد از بار اول: من امرزو دیدم که باز انگار موها دارن جوانه می زنن نمی دونم دفعه اول فرقی میکنه یا نه نتیجه بعد از سه بار استفاده: من تا حالا سه بار از لیزر فیلیپس استفاده کردم. تا الان دستام حدود پنجاه درصد و پاهام حدود سی درصد کم شده. ولی صورتم خیلی تغییر نکرده و ناحیه تناسلی هم تا حالا دو بار گذاشتم که خیلی تغییر نکرده. در ضمن خیلی خوشحالم که خریدم و ناراحت که چرا زودتر نخریدم ....................... fatemeh7768 ........................... مارک: فیلیپس 1996 تاریخ خرید: 13 بهمن 94 رنگ پوست و مو: پوست سفید و موی تیره 13 بهمن: منم دستگاه فیلیپس از دیجی کالا سفارش دادم حدود یک میلیون و پونصد!امروز برای اولین بار تست کردم به نظرم عینک میخواد!اخه نورش خیلی شدیده و حتی با وجود اینکه چشمم میبندم بازم اذیت میکنه! ........................... shabnam ........................... مارک: فیلیپس 1996 تاریخ خرید: 28 بهمن حجم و ضخامت موها/رنگ پوست/مشکل هورمونی: (موهام زیاد و موهاى پاهام ضخیم تر. موهام مشکى/ پوستم سفید / مشکل هورمونى فکر نمیکنم داشته باشم) 23 فروردین: دست هام بعد از دوبار الان با وجود اینکه 20 روز میکذره ( من تنبلى کردم دیر کذاشتم و بیشتر از دوهفته شد) تازه داشت درمیومد ولى درنیومده یعنى بدون نیاز به شیو دارم لیزرمیکنم ولى فقط بعضى جاها که لیزر نخورده در اومده باهام هم همینطور ولى روى باهام جاهاى بیشترى به خاطر بى دقتى لیزر نشده اما این رو بکم که هنوز حالت استفاده از زیلت رو داره یعنى یه نقطه هایی داخل بوست مشخصه شکم و سینه بعد از یک بار استفاده فقط سرعت رشدشون کم شده ولى دراومدن متاسفانه روى بیکینى و زیر بغل من اصلا تغییرى نکرده تازه حس میکنم به خاطر استفاده زیلت بدتر شده کلا حالا که موهام کم شده زیر بغلم خیلى تو ذوق میزنه فقط از زیر بغل و بیکینى ناراحتم .......................... سی سی........................... مارک: فیلیپس 1996 تاریخ خرید: 28 بهمن ........................ behn@z ................. تاریخ خرید: 5 اردیبهشت مارک: فیلیپس 2009 *****(مارک براون): .................. ماه من: .................. مارک: براون مدت استفاده: یک سال و نیم( 6ماه مرتب و 6 ماه نامنظم و 6 ماه استفاده نکرده) حجم موها: (من موهام خیلی زیاد وتیره و ضخیم بودن) ابتدای تاپیک: من لیرزم براون هست حداقل دوماه باید بزنی تا کاملاً اثر کنه موهای چونه من ضخیم و زیاد بودن الان بسیار کم شده هرچی مونده هم خیلی ظریف تر شده ودیرتر در میاد 1 دی 94: من یکسال و نیم لیزر خانگی دارم شش ماه اول گذاشتم برای دست و پا وچانه ومنطقه ممنوعه و زیر بغل، بیشتر از همه چانه و دستام خوب جواب داد بعد از شش ماه جسته گریخته میزدم الان دوسه ماه اصلاً نزدم دارند در میان همه با هم مثل حمله مورچه ها به شهر شدم دوباره باید شروع کنم تا بیشتر نشده. اوایل تا 6 بار هر هر دوهفته یکبار میذاشتم بعد ماهی یکبار تا سه ماه بعد هر دو ماه یکبار وقتی میزدم همه جا رو کامل میذاشتم اما تقریبا شش ماه اصلاً نزدم آخه قصد بارداری داشتم، اما از امروز شروع کردم به زدن چون انگار دوباره زیاد میشدن. من حس میکنم این چند ماه که نزدم کلا موهام سفت هم شدن آخه با موم هم کنده نمیشن دیگه، شاید چون نازکتر شدن بدرد موم زدن نمیخوره. سفتی موهامو علتشون نمیدونم شاید تغییر هورمونای بدنم باشه گفتم بعد از شش ماه مثلا چونه ام اصلا در نیومد یا دستام اما الان در میان اما کم و نازک میترسم دوباره زیاد بشن مثل اول اما مثلا پاهام بعد شش ماه هم فقط بعضی جاهاش مو در نیومد بعضی جاهای دیگه هم کم و ظریف شده بود پاهام الان دارند در میان مثل اول. پاهام این 6 ماه لازم بود شیو کنم اما نسبت به قبل خیلی کمتر. من موهام خیلی زیاد وتیره بودن در مقایسه با قبل خیلی خوب شدم حتی اگر در میان اما درمقایسه با قبل خیلی خوب شده. 20 دی (بعد از 6 ماه استفاده نکردن): بعد از چندماه که دوباره لیزر زدم البته فقط دست و زیر بغل و چونه رو زدم، ،، سه شنبه که صورتمو شمع زدم ودستاموبا دستگاه اپی لیدی کردم هنوز در نیومدن الان یکشنبه شبه به این نتیجه رسیدم باید حداقل ماهی یکبار یا چهل روز یکبار باید لیزر کنم وگرنه اثرش میره شاید هم دوماه یکبار منتظر میمونم تا ببینم اصلا در میاد یا نه. بعد از لیزر اپی لیدی کردم، وقتی لیزر زدم موهای دستم بود،،، راستی یه نتیجه دیگه گه گرفتم اینه،،،، اگه موها دراومده باشه و لیزربزنی بهتره تا شیو کنی بعد لیزر بزنی. 2 بهمن: من چند ماه نزده بودم در جریان بودید که چی شد بعد از چندماه تقریبا داشتن در می اومدن که یک ماه پیش بعد چهار ماه زدم البته فقط دست و چونه و زیر بغل وقت شد بزنم الان بعد از یکماه دستم درنیومد بجز چنتا که اینقدر ظریف و بی رنگ هستند که با ذره بین دیده میشن چونه هم فقط چند دونه در اومد اما زیر بغل یک کم بیشتر از دستم در اومد اما کلا راضی بودم، سعی می‌کنم دستمو دیگه نزنم تا ماه دیگه تا دوماه یکبار بشه و پاهامو و.....بزنم ..................... پریا ................. تاریخ خرید: 17 فروردین 95 دستگاه: فیلیپس 2009 از وضعیت موهام که بگم من قبلا خیلی پر مو بودم اما تا حالا 6 یا 7 جلسه کل بدنم رو بیرون لیرز کردم با دایود مدل الیو و دایود یه مدل دیگه که الان تو ذهنم نیست موهام خیلی کم شده بود اما خوب می خواستم کامل بره من برا هر جلسه که انجام می دادم 800 و بعدا یه جا دیگه پیدا کردم 500 می دادم واقعا هزینه بالا بود برا همین تصمیم به خرید این دستگاه گرفتم که نتیجه بده.با الکس و ای پی ال هم زدم اما رو بدن من جواب نداده . من فقط از دستگاه ها لیرو دایود مدل الیو رو خیلی قبول داشتم که واقعا برام خوب بود .............. یلداااا ............. تاریخ خرید: 8 خرداد مارک: فیلیپس 2009 اطلاعات قبلی: پوستم سفیده نه کم مو هستم نه پر مو، پاهام چون ۱۰،۱۲ ساله با موکن زدم دیگه ۱۰ تا یکی در میاد( از زانو به پایین) روی شکم و کمر و رون و دستام مودارم زیاد اما ظریف و نازک. ****(رمینگتون): .................. *sahara .................. مارک: رمینگتون 6500 خرید: 6 مهر 94 (رمینگتون 6500 یه مدل مونده به آخر رمینگتونه. رمینگتون 6750 نخریدم چون خود سایت رمینگتون نمیفروخت تو کل انگلیس هم هیچ فروشگاه معروفی که بشه روش حساب کرد نمیفروخت منم پشیمون شدم اونو بگیرم) بار اول: امروز با درجه چهار رفتم جنگ موها راستش انقدی سوزش نداشت اما جاهایی که موی بیشتری داره سوزشش بیشتره. بعد شیو موهام یک هفته ای درمیومدن اما این سری. سر دو هفته خیلی درنیومده بود بعد از بار سوم: پام بعد ده روز که از شیو گذشته فقط ریشه ها مشخصه و رشد چندانی نداشته تک و توک هم نازک درمیاد با سرعت رشد پایین. الان مث اپیلاسیون هستش البته بعد یکماه که از اپیلاسیون میگذره دیگه مث قبل که شیو میکردم زبر در نمیاد مث اپیلاسیون نرم هستن. پاهام 80 درصد بعد دو هفته رشد نمیکنه اما ریشه هاش معلومه، یعنی فک کنم بعد دو ماه درمیاد اگر نزارم و متوقفشون نکنم دستم هم همینطور اما حدود 90 درصد صورتم زیر چونه ام موی زبر داشتم که فقط سه تا دونه اش مونده زیر بغل هم 80 درصد در کل اگر دقیقا همون نقطه رو سه بار بزاری درسته که دیگه درنمیاد و میره تو دوره شش ماهه یک ساله. واقعا نتیجه اش برام راضی کننده بوده، یعنی وقتی زیر چونه امو دست میزنم مث دختری هام شده نرم و بدون مو باورت نمیشه تا همین دو.ماه پیش مدام باید وکس میکردم یا شیو بار چهارم: من امروز دوباره استفاده کردم بچه ها به نظرم جاهایی که موها ضخیمتره و بیشتره، دردش هم بیشتره مثلا این سری پاهام اصلا سوزش نداشت اما زیر بغلم و خط بیکینی سوزشش بیشتر بود. بالای بیکینی رو هم تا حالا فقط یکبار زدم و سه تا شات و نتیجه اش خیلی خوب بود. 3 آذر 94: دستم رو دوبار تا آرنج کامل گذاشتم و بیکینی بالاشو یکبار. هر دو دیگه اون قسمتهایی که لیزر زدم دیگه درنمیاد اما ریشه هاش معلومه.اما قسمتهاییش هنوز مو داره. در مورد درجه من از کم شروع کردم بار اول با درجه یک هم سوزش داشتم که فک کنم بیشتر از ترس بود.بار اول با یک گذاشتم پاهامو که خداییش هم جواب داد.بار دوم با سه بار سوم با پنج.اما صورتم تیره تر از پاهامه با چهار میزارم نمیخام ریسک کنم موهای زیر چونه ام هم یکی اش مونده که حسابشو پس فردا میرسم راستی من زیاد به رمینگتون 6750 اعتماد ندارم چون خود سایت رمینگتون نمیفروشه اونو حداقل سایت رمینگتون انگلیس که نمیفروشه من کل بدن رو نزاشتم هنوز کل پا و نصف دست رو گذاشتم زیربغل و یه بار بیکینی انگاری دستها زودتر میریزه همینکه موهای چونه و ساق پام رفت راحت شدم حالا بقیه که مونده رو تیکه تیکه میزارم خیلی دوست دارم پشت و کمرمو بزارم اما میخام دست و پا و زیر بغلم تموم بشه دوره اش اونا رو.شروع کنم 4 آذر: امروز دوباره قسمتهایی که مونده بود رو گذاشتم اما جالبه زیربغل سمت چپم 70 درصدش ریشه هاش هم کمرنگ شده اما سمت راست موی بیشتری مونده زیر چونه ام موی زاید یه دونه مونده که امروز با درجه سه بهش حمله کردم و باید بگم موهای چونه ام کاملا پرزی شده بود و هنوز از بین نرفته بله سیمین جون راحت شدم واقعا اما نه به این معنا که اصلا مو یا جای مو نداشته باشم اما حداقل الان شیو کل بدنم نهایت دو دیقه وقت بگیره از طرفی من هر بار برای اپیلاسیون مثلا بیکینی باید 25 پوند تقریبا 125 تومن میدیدم فک کن دیگه کل بدن چقدر میشه 6 آذر: من تقریبا سه دوره استفاده کردم به فواصل دو هفته یعنی رو هم شش هفته ساق پاهام 90 درصد تا تجدید دوره دو هفته ای در نمیاد اما نه آینه ای و صاف مث روز اول اپیلاسیون موهای چونه ام که دردسرم بودن و صبح شیو میکردم شب رشد کرده بود فقط یه دونه باقی مونده و بقیه اش مث بقیه موهای صورت شده بیکینی بعد یکدوره با درجه پایین دقیقا همون قسمتی که شات زدم خیلیییی خیلی سرعت رشدش کم شده و میتونم بگم در نمیاد زیر بغل چپ 90 درصد و ریشه هاش هم تو 50درصد معلوم نیس زیربغل راست 80 درصد و ریشه هاش معلومه و مث چپ صاف نشده دستامو زیاد نزدم اما راضی ام نتیجه دست رو بزار دو هفته بعد میگم بقبه قسمتها رو هنوز استفاده نکردم امروز دیدم حتی نیاز نیس زیربغلو شیو.کنم میخاشتم از خوشحالی سرمو بکوبم تو دیوار مال تو هم زیربغل ریشه هاش رفته؟ نمیدونم چرا روی بیکینی انقدر خوب جواب میده .............. سمین .................. حجم موها/رنگ پوست/وضعیت هورمون‌ها: من موهای پام ضخیم بودن ولی دستم نه،اما خب موها زیاد بودن تقریبا ،مشکل هورمونی یا تنبلی تخمدان ندارم ولی رو‌چونه م موی سیاه کلفت دارم مارک: رمینگتون 6500 تاریخ خرید: 27 آذر 94 ضخامت مو/رنگ پوست/تنبلی تخمدان: وقتی ژیلت میزنم یا اپیل میکنم دون‌دون میشه،یعنی جای ریشه ی مو‌مشخصه (قسمت پا)/ مشکل هورمونی ندارم/ پوستم گندمیه روشن هست) (استفاده اول 3 دی.) نتیجه: دستم خیلی خووبه،بعضی جاهاش موها پر نیومدن هنپز بعد از دو هفته شکمم خیلی خووبه،هم تنک شده هم‌موها کم‌رنگ و‌ همینطور قسمت بالای بیکینی تنک‌شده. 26 بهمن: منم تا الان۴ جلسه لیزر کردم،اخرین بار۱۶ بهمن بود، من‌دوجلسه دیگه لیزر بافاصله ی دو‌هفته ای بذارم؟ بعدش ۳ هفته ای بذارم؟ واسه من هنوز مو رویش‌داره اما ی جاها در نمیاد چ‌نازکتر شدن ی جاها،منافذ پام هنوز بازه و دون دون سیاهم داره،بعضی موها با دستم کنده میشن،در ضمن من بی دقتم‌لیزر میکنم راستی اون خبره ک‌گفتم این‌بود،همسرمم قسمت سینه شو‌لیزر میکنه ،۴ جلسه،بعد این مدت ب نظرم‌خوب جواب گرفته با‌اون حجم‌موها و‌ضخامتش،الان خیلییی بهتره 16 اسفند: من این سری ۳ هفته ای میذارم،ی هفته دبگه وقتشه الان در کل از دستام بیشتر راضی م،جایی م ک مو‌رشد داشته،نرم‌و نازکه،یعنی باید دقت کنم تا ببینمشون پاهام از ساق تا زانو خیلی‌موها نازک شدن،ی قسمتایی م در نیومدن از زانو ب بالام ی جاهایی انگار اصلا شات نخورده خخخخخ از بس ک‌دقت میکنم زیر بغلم ۴/۵ دونه مو در اومده ب امیدی نابودیشون 14 اردیبهشت: من قبل عید لیزر کردم بعنی4 روز مونده ب عید، و تو کل دوران عیدم نه دستام نه پام نه زیر بغلم احتیاج ب شیو نداشت،تا اینکه بعد20 روز جایی میخواستم برم و ی شیو ی دیقه ای کردم،موهایه دستم ده درصد در اومدن و خیلی خیلی نرم شدن، روزنه هاش م پیدا نیست(موهایه دستم کلا قبل لیزرم شعورشون بالا بود) دیگه پامم 30 م لیزر کردم،پامم ساق بخصوص خیلی خوب بود،حدود30% در اومده بود و روزنه هاشم گوش شیطون کر بهتر شدن زیر بغلم م قبل لیزر خوب بود کلا الان با لیزر در حده 7/8 دونه هست بیکینی م بکم عجبببه(بعد 2 بار لیزر هیلی عالی جواب داد ،اما الان زباد راضی نیستم،اینم.بگم سرعت رشد مو خیلی کمتره و وقتی شیو میکنم خیلی نرمه اما خب مثل ساق پام ک راضی هستم اونطور نیست دیگه شکم و سینه و بازو م 4 ت50% در نیومدن،و موها نازک شدن اینو بگم ک خواهرم هر وقت میپرسید از لیزرت چ خبر؟مبگفتم ای بد نیست اما وقتی بعد3 ماه دست و پام و دید گفت عالیههههههههه و راغبه ک بخره دستگاهو یعنی من میگفتم خیلی فرقی نکردم با زمانی ک لیزر نداشتم ،اما خواهرم میگفت زررررشک، بادت نمیاد رون پامو 30 فرصت نکردم لیرر کنم و از رمان اخرین لیزر بیشتر از40 روز گذشته موهایی ک در اومدن خیلی خیلی نرم و نارکن،و ی جاهایی م هنوز در نیومدن ****(تریا): ..................Elahe.................. مارک: تریا (و لیزر الکس و اسموت کول بیرون) خرید: 30 آبان 94 من فکر کنم یه 10 جلسه ای لیزر رفتم الکس و اسموت کول که فقط تا زانوم جواب داده از کل بدن 30 آبان 94: بچه ها من تریا 2750 خریدم. من رفتم شرکت امیتیس تجارت ماندگار اونجا گرفتم حضوری عینکم نداشت. من دستامو فعلا با درجه 5 لیزر کردم ببینم چی می شه. سر 450 پالس خاموش می شه ولی گفت 600 تا خاموش می شه. هر پالس 1 سانته. مثلا من از مچ دستم تا بازوم یه طرفش رو زدم 450 پالس تموم شد آون طرفش موند. ولی حسابی رو اعصابه اینجوری می خوام کل بدنمو بزنم یه صد سالی طول می کشه منتظر نشستم دارم بهش نگاه می کنم تا قول شه شارژش بچه ها با درجه 5 داره خواهرم کمرمو لیزر می کنه خیلی کمرم پر مو هست خیلی درد داره به زور دارم خودمو نگه می دارم 6 آذر: الان یه هفته از خریدم از تریا می گذره موهام نریخته باید یه هفته دیگه بزنم تا بیام براتون بگم. رشد موهام هیچ تغییری نکرده همون جوری در می آد مثل اول ..................نایا.................. مارک: تریا خرید: 1 آذر 94 منم دیروز تریا خریدم ولی حضوری نرفتم با پیک رایگان آوردن. منم واسه دفه اول پنجشنبه از تریا استفاده کردم ولی فعلا تغییری ندیدم حتما خبری شد در جریان میزارمتون بچه ها من زایلا پی پیدا نکردم گفتن تولید.وای من هر چی سر کننده گرفتم فایده نداشت چکار کنم حالا فقط تا درجه 3 میتونم تحمل کنم دردشو 18 روز بعد از خرید: من دست چپمو 2 بار گذاشتم تا نصفه الان که با راست مقایسه میکنم خیلی موهاش کم شده صورتمو بدون بیحسی زدم با درجه 3 درد داشت اما قابل تحمل بود پشت لبم فقط یکم قرمز شد صورت و گردنمو تا حالا دوبار گذاشتم زن داداشم که واسم بند مینداخت میگفت خیلی نازک شده موهات گردنم که خیلی دیر دراومد حالا جمعه این هفته باید واسه بار سوم بزارم پوستم خشک نشد سوزشم بعدش نداشتم.ساق پامم کامل گذاشتم زایلو اچ گرفتم ولی 2 ساعت طول کشید تا سر شد ولی ارزش داشت چون با آخرین. درجه زدم درد نداشت اصلا الان موها دراومده اما فقط سرش با اینکه 1 هفته گذشته. الان تنها ایرادی که من میبینم همین زود خالی شدن باطریشه اگه سیم دار بود عالی بود. بعد استفاده کردن هم هیچ پمادی نزدم .دفه اول تغییری ندیدم اما دفه دوم یکم سرعت رویش کم شد البته من بیشتر با درجه 3 زدم خود نمایندگی گفت با 5 بزنید زودتر نتیجه میگیرید اما درد داره خب . 12 دی: من دستمو 3 بار گذاشتم 60 درصد کم شده پامم 1 بار گذاشتم متاسفانه من آستانه تحملم خیلی کمه منتظرم زایلا پی پیدا کنم بعد بدون بیحسی نمیتونم اصلا تحمل کنم با درجه پایینم که بدرد نمیخوره فک کنم 19 دی: من پامو واسه بار سوم دیشب گذاشتم تقریبا راضیم پوستم صاف شده ولی شاید 30 درصد فعلا ریخته باشه ولی رشدش خیلی خیلی. کند شده. 4 بهمن: وای من اصلا وقت ندارم ازش استفاده کنم انقد واسه خریدنش عجله داشتم فک نمیکردم اصلا انقد بی انگیزه بشم .اخه من تا برگردم خونه ساعت 7 میشه بخوام سر کننده بزنم و تا بیحس شه 2-3 ساعت طول میکشه نیم ساعت باهاش کار کنم شارژش تموم میشه واسه همین اصلا انگیزه ندارم پنجشنبه جمعه هم که کلا با نامزدم بیرونم ولی من با اینکه پامو 2 بار با درجه 5 گذاشتم خیلی خیی موهام دیر دراومد خیلی جاها هم در نیومد .دستامم همینطور .من زیر بغل و بیکییمو قبلا 3 جلسه بیمارستان رازی لیزر کرده بودم اما الان بازم داره درمیاد زیر بغلمو با تریا زدم ولی باز داره درمیاد.من پشت لبمو 3 بار گذاشتم تقریبا 60 درصد موها رفته صورتمم 2 بار رو گونه ام نمیسوزه ولی بغل گوشم و گردنم خیلی میسوزه .صورتم حجمش کم نشده خیلی شاید 20 درصد ولی خیلی دیر درمیاد. نامزدم سبزه است زیر بغلشو گذاشتم فرق انچنانی نکرده چون سبزه است طول میکشه جواب بده 23 فروردین: من اگه نیومدم پست بزارم بخاطر اینه که خیلی وقته از دستگاهم استفاده نکردم ولی موهای پام و چهار بار لیزر کردم الان دو ماه گذشته تقریبا 50 درصد از بین رفته دو تا دستامم خیلی نازک شده ولی من بخاطر دردش زیاد ازش استفاده نکردم اخه تا از سرکار بیام و بیحسی بزنم وقت خوابم میرسه واسه همین فعلا استفاده نکردم گذاشتم سر یه فرصت مناسب. ..................نازنین.................. مارک: تریا تاریخ خرید: 9 دی 94 رنگ مو و پوست: (من پوستم سفیده موهای بدنمم بور بود ولی انقدر با ژیلت زدم سیاه شدن. مشکل هورمونی ندارم. بهترین کیس برای لیزر منم) قیمت: 2348000 باور اول استفاده: بچه ها من دیشب صورتمو لیزر کردمامروزم دستامو کار باهاش راحته، من ٢روز پیش شیو کردم، دیشب پشت لبمو ک لیزر میکردم ی کم سرخت، با درجه ٥ زدم، ولی فقط جاهایی میسوزه که مو از پوستم بیرونه، جاهایی که مو هنوز بیرون نزده درد نداره اصلا"! دستگاه شات رو نشون میده اما وقتی خاموش روشنش میکنم شاتها دوباره از صفر شروع میشه ولی من یه جا یادداشت میکنم. سرش کوچیکه ولی واسه خیلی جاها مثل پشت لب مناسبه، زمان زیادی نبرد تایم نگرفتم ولی سعی کردم چشمی همه جا رو دقیقاً زیر نظر داشته باشم که جا نمونه از جعبه که درآوردم ٢ساعت زدم ش ا ر ژ بعد استفاده کردم کل صورتمو با روی دست چپمو زدم خاموشش کردم، امروز دست چپ و راستمو تا آرنج کامل زدم شارژش تموم شد دیگه توی دفترچش ک نوشته نیم ساعت کامل استفاده کنی ش ا ر ژ ش تموم میشه اما فکر میکنم بیشتر شد زمان استفادم 3 بهمن: من دیروز زیربغلمو شیو کردم بعدش لیزر کردم واسه بار دوم. با اینکه نیم ساعت قبلش شیو کرده بودم بازم بسیار زیاد درد داشت ولی تحمل کردم. فعلاً که نتیجه ای ندیدم. تنها ناحیه ای که من دقیق و سر تایم میزارم صورتمه. 2 باز تا حالا گذاشتم ولی هنوز تغییری نکرده 11 بهمن: من پریشب واسه بار سوم لیزر کردم ولی هنوز اصلاً موهام کم نشده به کارشناس تریا گفتم تعجب کرده بود گفت اصلاً امکان نداره ما روزی 50 تا داریم میفروشیم هیچکس تا حالا همچین چیزی نگفته گفت تا الان باید 70% کم میشد، گفت حالا این دوره سوم هم بزارم تموم شه بعد بهش خبر بدم. 12 بهمن: نمایندگی خودش برام فرستاد انقدر اعصابم خورده تازه شیو کردم لیزرم کردم انگار نه انگار همه موهام سیخ سیخی زده بیرون. هیچ جام جواب نداده 24 بهمن: دیشب واسه بار چهارم گذاشتم ولی کاملاً نا امیدم چون هیچ فرقی نکرده کاش تل گرام داشتید واستون میفرستادم ک کارشناس تریا چی بهم گفت من خیلی دقیق و سر تایم گذاشتم ولی همش ی جوری برخورد میکرد ک انگار دارم دروغ میگم صبر میکنم بار چهارمم تا 2 هفته دیگه تموم بشه بعد بهشون میگم اگر قبول نکردن شکایت میکنم دوستم وکیله بهش گفتم گفت میتونی شکایت کنی اون همه پولو که از سر راه نیاوردم چه پولایی میخورن این عوضیا. من الان 2 دفعه نظر منفی گذاشتم توو صفحه اینستاگرامشون سریعاً پاکش کردن بازم نظر خودته، من نتیجه ای که گرفتمو صادقانه گفتم براتون و خیلیم پشیمونم که فیلیپس یا هر دستگاه دیگه ای نخریدم. پیام زدم به کارشناسشون گفت خیلی غیرطبیعیه و از این حرفا گفت مشکل هورمونی نداری گفتم اصلاً گفت اپیلاسیون میکنی گفتم نه گفت از طرز لیزر کردنت فیلم بگیر بفرست برام گفتم فعلاً سرکارم عصری میفرستم ولی همش ی جوری حرف میزنن که انگار مشکل از ماست و دستگاهشون بدونه نقصه اینم از متن پیام های کارشناس تریا که خیلییییییی لطف دارن به خریدارانشون http://uupload.ir/files/hr8v_1.png http://uupload.ir/files/kvgz_2.png http://uupload.ir/files/m96c_3.png خودش پیام زد پرسید موقع استفاده از دستگاه درد داری؟ گفتم خیلی زیاد گفت این دقیقاً یعنی دستگاه کار میکنه همین 1 اسفند: دیشب با دوستم صحبت کردم که وکیله گفت هرچی ضمانت نامه و گارانتی و اینا داری بیار شکایت نامه برات تنظیم کنم 8 اسفند: توو اینستا نوشتم همه حرفاتون دروغه و تبلیغات بلاکم کردن یه دختری هم اومد توو اینستا پیام داد بهم که راست میگی دستگاه الکیه ینی؟ واسش توضیح دادم و بهش گفتم توام الان ی حرف منفی راجع به دستگاه بزن بلاکت میکنن بیچاره اینکارو کرده بود بلاکش کردن 13 اسفند: امروز رفتم حضوری صحبت کردم دستگاه رو عوض کردن واسم. تست کردن رو بدن خودشون گفتن ایرادی نداره. بازم روو من ایراد گذاشتن ک مشکل هورمونی دارم ****(لیزر بیرون و مارکهای دیگر): .................. واله .................. مارک: نامعلوم مدت استفاده: 4 دوره (من دارم...خاله م ازالمان اورده. من با امروزچهار دوره دارم استفاده میکنم فعلا کچلی گرفتم و باید حالا حالا ها استفاده کنم ،موهای پای من زبر و سیاهه فکر کنم طول بکشه ...خاله م میگفت دست زودتر ریشه ش میسوزه پا کمی طول میکشه. قبل از استفاده باید بدنت رو ژیلت بزنی و‌مو نداشته باشه....من امروز سیبیل هامو‌هم گذاشتم...ابن جوری کم شده که مثلا انگار چند تیکه از پاهات مو‌نداشته اصلا....باید بازم بزارم بازم) .................. الی.................. مارک: دوستان روش نوشته ipl 2ps ساخت کره است. فکد نکنم مارک معروفی باشه. لینک: http://tebmarket.com/product_IPL_%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C.html مدت استفاده: سه سال من 3ساله دارم ipl خونگی استفاده میکنم تقریبا 30 درصد از موهام رشد میکنه اونم 3ماهه که استفاده نکردم، در کل راضیم جون موهای پام مثل مردا بود. 4 ماه یه بارو باید استفادا کنم که کاملا بدون مو باشه. استفاده در سال دوم: فکر کنم 2_3ماهیی یک بار. الان (شهریور) از عید نوروز استفاده نکردم فرصت نکردم. حدودا 20 درصد پاهام مو داره، هر دفعه که استفاده کنی تقریبا یک هفته یا 10 روز بعدش حدود 40 درصد موها میریزه) .................. دوست برگ کوچک .................. مارک: نامعلوم مدت استفاده: دو سال دوست من یه لیزر خونگی داشت نمیدونم اسمش چی بود! 2ساله استفاده میکنه خیلی راضیه. دوستم خیلی موهای زیاد و زخیمی روی بدنش داشت حالا میگه خیلی کمتر شده دستگاهشم 3سال پیش خرید 3میلیون. گفت مرتب استفاده کردم .................. Mar mar .................. مارک: لیزر الکساندریت کلینیک من خودم پر مو هستم 5 سال پیش صورتم لیزر الکساندرایت زدم و راضی هستم فقط چند تا تار موی مقاوم هست که مونده و بقیه کرکی شدن. لیزر موها رو حذف نمیکنه بلکه کرکی میکنه اونم در صورتی که تداوم داشته باشه درمان من خودم 7 جلسه برای صورتم رفتم هر سال یه جلسه برای تمدید لیزر میرم با این حال چون مشکل هورمونی دارم قرص مصرف میکنم هر وقت استرس زیادی بهم وارد شه احساس میکنم ضخیمتر میشه ولی چون هر سال تمدید میکنم کرکی میشه.. ..................دزیره: .................. استفاده IPL در آرایشگاه: (منم چند وقته همش دارم در این موردا تحقیق میکنم. ولی من فقط برای پشت لبم شش جلسه ماهی یه بار استفاده کردم تو ارایشگاه هیییچ فایده ای نداشت و تقریبا از خرید ای پی ال منصرف شدم. حالا میبینم اینجا اکثرا راضین مخصوصا برا موهای نازک.) .................. کتانه.................. لیزر آی پی ال بیرون: زمان: 6 سال قبل (من مطبی که میرفتم دسگاهش ای پی ال بود.چهار جلسه رفتم واسه ساق پا هفتاد درصدش ریخت درنمباد شیش سالی میشه) .................. پریسا: .................. مارک: لیزر دایود و الکس کلینیک دوره: 10 جلسه (منم تجربمو از لیزر بیرون بگم. من اول با دایود چند جلسه ٣-٤ جلسه لیزر کردم فقط کچل شد بعد با الکس ٦ جلسه زدم انتظار داشتم ٩٥ درصدش دیگه بره ولی ٦٥-٧٠ درصدش رفته حالا حساب کنید الکس کل بدن ٦٥٠ تا ١میلیونه تو مراکز مختلف. بنابراین خونگیا اگر جواب بده خیلی بصرفه درمیاد) .................. ایلاف.................. مارک: Silk'n SensEpil مدت استفاده: یک بار (منSilk'n SensEpil رو دارم، از سوئد خریدم، من تعریفشو خیلی شنیده بودم واسه همین خریدمش، ویکبار بیشتر استفاده نکردم ونتیجه اش بد نبود) ..................پری.................. مارک: لیزر ipl و الکس کلینیک مدت درمان: 6 دوره (4 جلسه ای پی ال رفتم.2جلسه هم الکساندریت. بعداز گذشت تقریبا دوسال بازهم موهام درومد و البته به گردنمم سرایت کرد. واسه من خوب بود.موهای زیرچونم ضخیم و قوی بود ای پی ال تاثیر زیادی نداش اما الکس که دوبار بعد رفتم عالی بود.چون ای پی ال موها میمونن.اما الکس درجا مو رو میسوزونه . و هزینشم خیلی بالاس واسه من دوسال پیش 1تومن درومد.بازم باید میرفتم اما واقعا دیگه بیخیال شدم.موهام کرکی شده بود.خیلیاشم درنمیومد.راضی بودم درضمن موهای نباید بلند باشه اینو تو مطب بهم گفتن.موهام بلند بود.دکتر گف برو ژیلت بخر بیاهمین جا بزن گف باید نوکش بیرون بزنه و اگر بلند باشه صورتتو میسوزونه. اما واسه الکساندریت بلند بودن موی صورتم مشکل ایجاد نمیکرد) ..................شعله: .................. استفاده از لیزر IPL بیرون من خیلی بدن پرمویی دارم .خیلی .همه جا مو داره .کلفه شدم دیگه .مشکل تنبلی تخمدان دارم . و هورمونای مردانه ام دوبرابر حد عادی هست . کلی لیزر رفتم واسه صورتم که البته خوب شده ولی هر چند ماه یه بار میرم .واسه بدن (دست و بازو و روی سینه و زیر بغل رفتم iplکه بهتر شد .یعنی تا وقتی که می رفتم خوب بود ولی هزینش زیاد بود هرجلسه 500 .دیگه ipl نرفتم . الان دو ماه گذشته، یه کمی برگشته ولی توضیحات شما رو که میخوندم کارکرد دستگاه خونگی و تاثیرش رو موها عین مال من بود که کلینیک میرفتم . 4 جلسه رفتم . الان کم کم داره برمیگرده .من نزدیک 2 تومن هزینه کردم کاش می رفتم از این خونگیا میگرفتم .. تصمیم گرفتم اگه خدا خواست و باردار شدم ، بعد از اون از این لیزرای خونگی بخرم .به نظرم خیلی به صرفه هست . .................. رویا 9093.................. مارک: لیزر ipl کلینیک خوب تجربه خودمو بگم از لیزر البته توی کلینیک 4 بار رفتم ای پی ال دوباره برگشت نه همش 20 درصدش کلا دیگه درنیومد ولی جلسه اخر حسابی سوختم بعد دوسال و نیم هنوز جاش مونده بعدش رفتم الکس یک جلسه بعد یکسال و نیم اون مناطق هنوز درنیومده
تاپیک لیزر خونگی https://www.ninisite.com/discussion/topic/1035099/تاپیک-جامع-لیزر-خانگی?page=1
خودت میتونی برای خودت بزنی?نمیترسی?عینکم میزنی?
‎ ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــــــــــــــﯽ؟ ﺗﻨﻬﺎﯾــــــــــــــــــﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍطــــــــــــــــﺮﺍﻓﺖ ﻧﺒﺎﺷﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺴــــــــــــــــــﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺒﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺩﻣـــــــــــــــــﯽ ﮔﻮﺷﻪ ﮔﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺣـــــــــــــــﺮﻑ ﻧﺰﻧﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــــــــــــــــﻪ ﺑﺎﺷﻪ! ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــﯽ ﯾﻌﻨﯽ "ﻫﯿﭽﮑﺲ" ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ حالت بده...!
گفتن نیاز به عینک نداره ولی من نمیدونم. آره خودم زدم فقط کمرو اگه بخوام خودم بزنم نمیشه. نه نترسیدم دیگه توکل به خدا کردم!
خیلی خیلی ممنون.من قیمتش خیلی برام مهمه که مناسب باشه به نظرتون قیمت مناسب کجا میتونم پیدا کنم?
2714
هستی من دخترم، من از نمایندگی فیلیپس گرفتم. الان تو دی جی کالام 2 میلیون زده ولی نمایندگیش یک و ششصد داد. نمایندگیش تو شهرتون بری کاملم توضیح میده. ارزونترشم هست رمینگتون. ولی رمینگتون 1500 تا شات داره فیلیپس صد هزار تا. ولی رمینگتونم میگن تموم بشه میشه لامپشو عوض کرد. اگه موهات کمه و خیلی ام لازم نداری اونو بگیری به صرفه تره. اونو یک و 200 میداد
خرج جانبی هم داره?یعنی من اگه 1600 از نمایندگی بگیرم دیگه خرج دیگه ای نداره به مرور زمان?مثلا این که میگن شاتش تموم شه باید سری ش رو عوض کنیم سریش چنده?
عزیزم اگه فیلیپس بگیری موهاتم معمولی باشه خیلی زیاد نباشه گفت تا چهارنفرو جواب میده. ولی حالا ما میگیم دو نفر. آخه صد هزار شات خیلی زیاده. من که تازه کل بدنم باید بزنم حساب کردم تقریبا نهایتش 1500تا شات میبره یه دفعش. یعنی 75بار میشه برا ککککل بدن استفاده کرد. که خب آدم وقتی 5بارم بزنه کم میشه لازم نیست دیگه کل بدنو زد. تازه اگرم تموم بشه گفت میشه سری جدید گرفت به نظرم گفت 600 تومن. تازه گفت برا کسایی که تو کیلینیک استفاده میکنن. «حالا اینکه چقدر جواب بده رو نمیدونم اینا چیزایی بود که خودشون میگن.» ولی من قبل از خرید دیدم هرکی استفاده کرده بود راضی بود. خودمم خیلی شک داشتم تو خریدش. الانم که میگم چرا یه دفعه زدم خیلی تغییر نکرده چون میترسم واسه تنبلی تخمدانم دیر روم جواب بده. شما این تاپیکو دنبال کن من نتیجه شو میگم
آخه مهی جان من پارسال چندین جلسه رفتم بیمارستان رازی که لیزر شم الکس هست با پول زیاد برای صورتم که عین صورت مردا موهاش درمیاد کلفت و سیاه و بلند.ولی جواب نداد رومن.برای همین ولش کردم دکتر اونجا گفت رو شما جواب نمیده.الان که 1 سال از اون موقع میگذره بدترم شده واسه همین تصمیم گرفتم یه لیزر ارزونترمثل ipl برم ماهیانه تا آخر عمر م چون میدونم بازم درمیاد.حالا امروز تاپیک شما رو دیدم به سرم زد این دستگاه رو بگیرم حالا میخواستم بدونم مثلا این دستگاه شمارو بگیرم و فقط برای بیکینی و صورت و پا استفاده کنم تا کی جواب میده?
عزیزم من چون خودم تازه گرفتم واقعا نمیدونم.برای همین تاپیک زدم که بچه هایی که استفاده کردن بگن. چیزی که نمایندگیش گفت این بود که 5بار بزنی خیلی کم میشه. من حرفای قبلا بچه هارم خوندم میگفتن مثلا خیلی کمتر شده یا نازک شده. ولی کلا شاید ده نفر تو استفاده کرده ها نظر دادن. نمیدونم چرا بقیه نمیان بگن. شما فقط برا صورتت و نواحی کوچیک میخوای؟ اونجوری شاید برات نصرفه ها. بعد برا بعضیا که بیکینی پوستش تیره ست روش اصلا فلش نمیزنه. باید یه کم روشن باشه پوست. اگه موهات دوباره دراومده شاید تنبلی تخمدان داری. یا هورمونهات تنظیم نیست
موها که با دسگاه لیزر کلینیکا و مطب دکترا که قویتره بعد دوهفته میریزه.اینکه دسگاه خونگیه و هنوزم ده روز صبر کن میریزه.منم تو فکرش بودم بگیرم.چطوره. من مطبی که میرفتم دسگاهش ای پی ال بود.چهار جلسه رفتم واسه ساق پا هفتاد درصدش ریخت درنمباد شیش سالی میشه
عکس بینی صفحه 1709
2706