2733
2734
من از وقتی باردارم اینجوری شده مثه سنگ خیلیم میسوزه برا من بخاطر هورموناس هرکرمی هم استفاده کردم جو ...

دقیقا چجوری میشه دست شما؟؟چون دست من هم میخاره هم سوزش میاد خود بخودی باز میشه پوست دستم انقدر که خشکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگزوماست

اب به دستت نخوره از دستکش استفاده کن

از کرم نواکیر ۵ درصد اوره استفاده کن مرتب

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
شاید اگزما گرفتی عزیزم؟ 

نمیدونم دکتر نشون ندادم.ولی یه قسمت هایی از دستم انقدر پوستم سفت شده و زخم هست که تا آب میخوره میسوزه شدید.خشک میشه بعدشم تا دست باز و بسته میکنم پوستم باز میشه

نمیدونم دکتر نشون ندادم.ولی یه قسمت هایی از دستم انقدر پوستم سفت شده و زخم هست که تا آب میخوره میسوز ...

دقیقا همینجوریه 

فقط باید سعی کنی آب و مواد شیمیایی مثل مایع ظرفشویی و‌... بهش نخوره

با دستکش کاراتو کن کلا و همیشه هم دستتو چرب نگه دار

2738

خانما من دستم اگزما داره با هر شوینده ای خشک میشه به نظرتون اگه با شامپو بدن دستمو بشورم کامل آلودگیها رو پاک میکنه؟

لطفا منو تو تاپیک های مفید و فان و خانه داری تگ کنید ممنون 
دقیقا همینجوریه  فقط باید سعی کنی آب و مواد شیمیایی مثل مایع ظرفشویی و‌... بهش نخوره با دستکش ...

اتفاقا خیلی مایع میزنم به دستم چون بچه کوچیک دارم دستم همش داخل اب هست ولی از کرم ثمین استفاده میکنم خیلی چرب میکنه و خوب هست ولی باز میشه همونجوری خشک و سفت

اخه نمیشه آب نزنم چون بچه دارم همش دستم تو آبه

عزیزم میدونم سخته ولی خدایی نکرده اگه شدید بشه درمانش سخته 

من اوایل کرونا بخاطر استفاده ی بیش از حد از الکل و مایع ظرفشویی و دستشویی و شوینده ها پوست دستم اگزمای شدید گرفت و خون میومد دیگه 

به هزار مکافات درمانش کردم

اخه نمیشه آب نزنم چون بچه دارم همش دستم تو آبه

از دستکش استفاده کن خب

یه دستکش برای شستن بچه یه دستکشم برای شستن ظرفا

دستکش لاتکس برای اشپزی

و نخی هم برای کارهای روزانه و گردگیری

من یکسال رو اینجوری گذروندم

تا رعایت کنی درست نمیشه 

باید خشک باشه و مرتب کرم ۵تا۱۰ درصد اوره بزنی

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
اتفاقا خیلی مایع میزنم به دستم چون بچه کوچیک دارم دستم همش داخل اب هست ولی از کرم ثمین استفاده میکنم ...

سعی کن حداقل ظهرا و شبا که میخوای بخوابی دستتو کامل چرب کنی و کنی تو دستکش یکبار مصرف. عرق میکنه نرم تر میشه

2706