2737
2734
دکتر رباطی عالیه
حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چون زایمان قبلیم واقعا خوب نبود تا یه هفته باید یه نفر زیر کمرمو میگرفت تا بتونم بلند شم مخصوصا که دخترم زردی شدید داشت و من واقعا با اون وضعم داغون شدم میخوام یعدی هر جوریه طبیعی بیارم فقط اینو نمیدونم تو شیراز کدوم دکتر انجام میده
آره ولی من انقد دوران زایمانم استرس داشتم وقتی رفتم واسه معاینه گفت لگنت خوبه ولی خیلی آخ اوخ کردم گفت تو تحمل نداری برو سزارین منم ترسیدم قبول کردم ولی بعد فهمیدم اشتباه کردم چون ما ژنمون خیلی حوبه خیلی زود زایمان میکنمیمو زود سرپا میشیم
ما کلا دوران حاملگیمونم خوبه اصلا نمیفهمیم چطور میگذره نه ویاری نه سر درد و چیزای دیگه یکی از دختر خاله هام که خودش تا چار ماه نفهمیده بود حاملست هیچ علامتی نداشت
2706