2726
امروز صبح با منزلمون تماس گرفتند که تلفن ثابت توی رندوم شماره های منطقه جزء ۱۰ نفر برنده ست حالا امتیازها : شش قلم کالا دم در به شما تحویل میدیم به مبلغ ۲۴۵ هزار تومن و یه سکه یه گرمی پارسیان که هدیه مدیره اگه شش قلم کالا رو نخواستید روز ۲۶ اسفند که جشنواره هست عوض میکنیم با چیز دیگه براتون و شما چون جزء برندگان هستید یه قلم کالا روز ۲۶ به شما تعلق میگیره که شامل ماشین ظرفشویی ، تلویزیون یخچال ساید و .... من شک کردم گفتم نه نمیخوام خانمه گفت حیفه سکه از دستت در میره جایزه هم همینطور گفت روز ۲۶ برای شما ساید زدیم چون قبل از شما خانمها ظرفشویی و اینها رو برداشتند گفتم صد در صد میدید گفت آره امروز عصر شش قلم کالا رو براتون میارن همراه با سکه مطمئن که شدید پول رو بدید و کارت طلایی ورود به جشنواره رو بگیرید ، متاسفانه همسرم مخالفت کرد گفت روزی چند بار به منم از این زنگا میزنن اینا معلوم نیست چیه و ... خلاصه زنگ زدم کنسل کردم ولی همش میگم از دستم در رفت ، به نظرتون تا چه حد منطقی و درسته و چطور بابت خرید ۲۴۵ هزار تومن تازه با شش تا کالا و هدیه پارسیان میان ساید شش میلیونی هدیه بدن ؟ آیا کلاهبرداریه یا من بد بینم ببخشید طولانی شد
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
من عمرا اعتماد نمیکنم
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه 6قلمشون اشغاله!سکه ام ک تمام نیست ذوق کردی😂 باور نکن این چیزارو
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
واسه منم یه باز زنگ زدن انقدرم پیگیر بود گفتم نمیخوام..همش دروغه
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
خب عزیزم باید مطمین حرف بزنه تا اعتماد طرفو جلب کنه دیگه!!!
عزیزم پول کل کالاهارو میگیرن فقط تخفیف میدن اونم خیلی کم.وقتی میارن در خونه میبینی پول همشو زدن تو فاکتور.بعد که میگی پس چرا اینجوری شد میگن همینه فقط شما یه چوب کبریتم مجانی برنده شدید.این بلا سر منم اومده نکن
خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪
پیش شمارش ۴ بود گفتم شما کجایید گفت سمت آزادی و پونک خیلی مطمئن حرف میزد و ظاهرا فضای اونجا اداری بود که پشت خط باید میموندم تا وصل بشم نمیدونم
شش قلمشون سبزی خورد کن کیک پز پاور بانک ریش تراش و اینها بود گفت هر مدوم رو نخواستی روز جشنواره بیار عوض کن ولی پلمپ باشه گفت مابه التفاوتش رو هم نمیگیریم گفتم برای چی این کارو میکتید گفت جشنواره ست و تبلیغ کالامون
به منم یه بار زنگ زدنوگفتن برنده ۲میلیون شدید چون خرید اینترنتی داشتین . فقط باید شما ۲۰۰ پرداخت کنید تا ۲م بیاد تو حسابتون .
منم گفتم اشکال نداره جای ۲۰۰تومن ۵۰۰ از همون دومیلیون جایزه کم کنید بقیشو بهم بدین😅😅😅 . دیگه زنگ نزد
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706