2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای عمل زیبایی بینی

67756 بازدید | 94 پست
بچه ها تو رو خدا اگر کسی خودش عمل کرده یا کسی رو دیده که عمل کرده باشه و فرم بینیش قشنگ شده باشه میشه معرفی کنه همش میترسم پره های بینیم گوشتی و تپل بشه

دکتر آرزو خوانساری نیا خیلی کارشون بی نقص خواهر من میخواد پیششون عمل کنه رفتیم مطبشون هر کیو میدیدم عالی شده بود همشون هم خیلی راضی بودن
سبکشون وی (V) سبک وی یک سبک تقریبا جدید و  بسیار خاص و منحصر به فرد ،  که انگار بینی کانتور شده هست ، فاصله لب و بینی زیاد نمیشه و متناسب با اعضای صورت عمل میشه و وجه تمایزش با باقی عمل ها اینه که تو تمام رخ خودشون نشون میده و یه قوس ملایم داره که زیباترش میکنه
خیلی از افراد معروف هم پیش ایشون و به همین سبک عمل کردن مثلا برادر حسین محجوب (هومن محجوب) پیش ایشون عمل کردن
تا آخر فروردین 1402 هم میدونم تخفیف ویژه دارن
آدرس مطب : فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی ، ساختمان پزشکان شماره 1
تلفن : 09934173244
اینم آدرس سایتشون
اینم پیج اینستاشون

اگر تهرانین که حضوری میتونین برید اونجا نمونه کاراشونم میبینین اگرم شهرستانین میتونین واتس اپ یا روبیکا پیام بدید عکس بفرستید راهنماییتون میکنن

رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
سلام سیما

منم دنبال یه دکتر خوب می گردم

بچه ها خواهشا تاپیک های 100 صفحه ای معرفی نکنین من که خودم اصلا حوصلشو ندارم بشینم تمام مطلبا رو یکی یکی بخونم تا دکتر پیدا کنم، لطفا فقط اسم و آدرس و یا شماره تماس پزشک رو بزارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب عزیزم اونجا تاپیک جامعی هستش و می تونی اطلاعات دقیق در بیاری. اینجا دو نفر نظر میدن بعدش تمام... حالا میل خودتونه
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
سلام نازیلا جان

منظور بدی نداشتم عزیزم، نمی خواستم ناراحتت کنم، فقط راستش اینقدر این تاپیک طولانیه که من واقعا حس خودن این همه صفحه رو ندارم بخصوص اینکه بچه ها فقط به گفتن اسم و آدرس و شماره بسنده نکردن
2738
ضحی جون اولین کسی عمل بینی تو ایران کرد دکتر مهدی فتحی بود. کارش هم واقعاً عالیه بعدش هم دکتر امامی
تیر آرش در کمانم، نام ایران بر زبانم، سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم چون سیاوش پاک پاکم، همچو رستم پهلوانم، کاوه ام تارپود کاویانم، من ز ماد و از هخایم، از ارشک، ساسانیانم، مازیارم، بابکم من رهبر آزادگانم، جشن یلدا، جشن نوروز هم مهرگانم،
زاده پاک اهـــورا، از نژاد آریـــانم
بهار جون من نگفتم اولین نفر بوده گفتم الان حرف اول رو میزنه فوق تخصص هست و ورئیس انجمن تحقیقات راینولوژی وعضو اکادمی جراحان پلاستیک اروپا و محقق برگزیده ی کشور در علوم جراحی
اینجا رو ببین :
http://www.aftabir.com/articles/view/health_therapy/medical_science/c13c1209797875_mohsen_naraghi_p1.php/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
نراقی هیچم خوب عمل نمی کنه. من رفتم مطبش گفت 24 میلیون می گیره!!!!!!!!!!!!!! اخلاقشم خیلی افتضاحه فکر کرده از آسمون افتاده!! اصلا هم خوب عمل نمی کنه. طرف از اطاق عمل می یاد می بینی هنوز 6 کیلو دماغ دارهD:
someone is fall in love with Dr.Naraghi?!!!!!!!!!!!?????
2706