2733
2734
عنوان

این بی بی چک مثبته؟

134 بازدید | 15 پست

امروز فردا دیگه موعدمه 

۶ بهمن وقت تخمک گذاری بود و رابطه داشتیم و البته بعد از اونم رابطه ی بدون جلوگیری داشتیم.

از دیروز سه تا بی بی چک زدم هر سه تا زیر سه دقیقه هاله انداختن.

تحمل ندارم نمیدونم کی برم آزمایش مطمئن شم

میترسم زودتر برم نشون نده خودشو جوجه🥺🫀

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این نمیشه گفت مثبته.. ولی دلیل نمیشه هم که باردار نباشی ممکن زود گذاشته باشی. قبلا ها بی بی چک ها با کمترین هاله مثبت بود ولی الان من هرماه مثبت میشه کلی میترسم. 

خدایا مرسی  

بری نشون میده

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2738
هاله هست🥰 ولی خیلی کمرنگه نمیدونم این مثبته یا نه بنظر منفی میاد بیشتر

اخه هر سه تا بی بی چکم اینجوریه کمردرد دارم سینه هام سفت شدن خیلی

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
آزمایش بعد از دوهفته گذشت از تخمک گذاری نشون میده برو عزیزم. به منم بگو چی شده جوابش. برو انشالله نث ...

اگه یکشنبه ک تعطیلات تموم شده برم آزمایش بدم معلوم میشه؟

اخه هر سه تا بی بی چکم اینجوریه کمردرد دارم سینه هام سفت شدن خیلی

انشاالله که باردار باشی

کاش همشون از یه مارک نبودن و مطمئن میشدی بی بی چک خودش بعد دریافت ادرار هیچ هاله ای نمیندازه 

مثلا مدیکور اگه باردار نباشی نوارش کااااملاااا سفیده دیگه خط دومو اصلا کمرنگ هم نمیندازه اینا رو نمیدونم 

فک کنم ویتاساین بود خودش یه هاله خاکستری مینداخت

01/10/01 بی بی چکم مثبت شد 🥰 خدای مهربون هیچکسو منتظرِ دیدنِ نی نی کوچولوش نذار🥺🤲
انشاالله که باردار باشی کاش همشون از یه مارک نبودن و مطمئن میشدی بی بی چک خودش بعد دریافت ادرار هیچ ...

داروخونه ای ک رفتم متاسفانه مارک دیگه ای نداشت وگرنه دوست داشتم مارک دیگه هم امتحان کنم

2706