2726
عنوان

خبر بارداری ب شوهرم

789 بازدید | 66 پست

سلام ،من همه طلاهام فروختن دادم شوهرم ک باش کار کنه ۱ ماه تموم ک قول ی جفت گوشواره بهم داده اونم دست دوم ک من گفتم ی گوشواره محکم خوب بگیر چند مرتبه رفتیم طلا فروشی و اونجا ضایع شدیم و برگشتیم ک طلا فروش گفته بت نمیدم چک نمیخام و...من خیلی ناراحت شدم فک کن هی با ذوق حاضر بشی بری ضایع بشی تحقیر میشه آدم، دیکه بش گفتم نشد طلا بخریم بریم مواد غذایی بخریم رفتیم فروشگاه من ۴تا تاید ،۴ماکارانی برداشتم هی لوچ می‌کرد خریدام شد ۸۰۰تومن ،اومدیم خونه بش گفتم فلانی چرا فک میکنی خرید ۴تا تاید زیاد یا ۴لیتر ریکا زیاد چرا باید حسرت ۲کیسه برنج بکشم و ی بحث این مدلی بعدا دلم سوخت گفتم نکنه تحقیر کردم شوهرم گفتم فلانی اینو نکاه بی بی چک مثبت گفت خوب چکار کنم باز مشغول استوری نگاه کردن زنا شاخ اینستا شد ،دیکه من دلم شکست و از ۸شب تا الان گریه کردم ک وقتی خودم عقد کردی خوشحال نشدی بزا بچه هم خوشحال نشدی محلم نزاشت ساعت ۱۲تا ۲و نیم رفت بیرون عرق و سیگار کشیدن با رفیق هاش ،حال‌ام ک اومد ب من گفت تو اخلاق نداری هیچی حالیت نیس ،واقعا تقصیر منه یعنی؟

پول طلا و خوراکی نداره پول سیگار و عرق داره؟؟؟؟

سر عقد خوشحال نبود چرا ازدواج کردی

راستش من با خودم عهد بستم تا شوهرم التماس نکنه بچه نیارم البت من مجردم کلا نمی دونم تصمیم درستیه ولی اینجوری حس میکنم ترزشمندتره

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی فهمید بارداری گفت چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟  باور نمیکنم

اره ،۱۰ماه باردار نشدم دیروز فهمیدم جاریم باردار بهش گفتم منم دیروز تست زده بودم مثبت دیدم حسودیش شد ،گفتم جواب آزمایش گرفتم سوپرایز میکنم ولی وقتی گفتم اصلا خوشحال نشد بی تفاوت

اره فک کنم بعدش ک قسم خوردم محلی نزاشت 

خیلی خیلی خیلی لحظه ی سختیه …. 

این مرد الان ک محل نمیده بهت توی این نه ماه باقیمونده میخواد چکار کنه؟؟؟؟ یا مثلا وقتی بچه دار شدی؟؟؟؟ 

البته هستن مردایی ک تا بچه بدنیا نیومده بی تفاوتن ولی تا بدنیا میاد جونشون برای بچه در میره 

نمیخوام تووو دلتو خالی کنم ولی خیلی کشکی  و بدون فکر باردار شدیییییی 

مبارکه عزیزم ایشالا بسلامت بیاد بغلت  فقط تو بد موقعیتی خبر خوبه رو دادی

میخاستم قهر نکنه گفتم نکنه دلش شکستم ،گفتم فلانی بام قهر نکنیا خبر خوب دارم گفت قهر نیستم عادی بود 

2706