2726

اوضاع مالی خانوادم خوبه 

اما من بعضی وقتا دوس دارم کمک کنم مثلا مواد خوراکی و شوینده و اینجور چیزا بعضی ماها میگیرم چون میگم منم بالاخره تو این خونه زندگی میکنم دیگه 

ولی مامانم میگه نمیخواد و تو چرا میخری و دیگه نکن وپولت مال خودته و  فلان😐

بقیه اینجوری نیستن؟ 

مَن با دیوانِگی عَجینَم...

من کمک میکردم خریدای خونه رو انجام میدادم یا قبض و هزینه های دیگه ولی دیدم مامانم اینا فرق میذارن داداشم خرج که نمیکنه هیچی پولم بهش میدن ولی من یه مدت به خاطر یه مسئله ای نتونستم برم سرکار حقوق نداشتم یه هزارتومن به من قرض ندادن منم دیگه کشیدم عقب همه رو واسه خودم نگه میدارم خریدی چیزی واسه خونه باشه کارت مامانمو برمیدارم میرم خرید

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728