2733
2734
عنوان

کمک تنبلی

57 بازدید | 7 پست

من وقتی بارداربودم استراحت کامل بودم ووقتی هم که سزارین شدم تاالان که ۳۰روزه استراحت بودم الان که حالم خوبه عادت کردم همش بخوابم روتخت همه کارهام مونده شوهرم هروزغذا ازبیرون میخره ولی معلومه که خسته شده منم هرکارمیکنم دلم به کارو غذادرست کردن نمیره چکارکنم😭کسی بوده مثل من باشه 

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

افسردگی پس از زایمان‌نیس؟؟

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
افسردگی پس از زایمان‌نیس؟؟

نمیدونم‌ وقتی خونه تنهام‌خیلی ناراحتم ولی وقتی میرم خونه مادرم حالم خوبه

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم‌ وقتی خونه تنهام‌خیلی ناراحتم ولی وقتی میرم خونه مادرم حالم خوبه

شاید افسردگی‌باشه البته من بچه ندارم

یه مدت. گرفته بودم حال نداشتم‌خونه‌رو جمع کنم   به زوووور اشپزی و کارای همسرمو میکردم

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2731
شاید افسردگی‌باشه البته من بچه ندارم  یه مدت. گرفته بودم حال نداشتم‌خونه‌رو جمع کنم   به ...

چطور خوب شدی

چطور خوب شدی

یه دوسه جلسه تراپی رفتم بعد دیدم‌کاری‌نمیکنه خودم دست به کار شدم

روش زندگیمو عوض کردم مثلا عادت گذاشتم حتمااااا هروز صبح ۲۰دقیقه توپارک نزدیک خونمون پیاده روی کنم بخودم‌میگفتم وظیفته حتماااا بری بیرون و پیاده روی کنی

الان یک ساعت میرم پیاده روی صبح ها

خونمو جمع و جور کردم اصلا نذاشتم‌بهم بریزه 

یکم گلدون و یک عروس هلندی گرفتم

قرص ویتامین دی و آهن مصرف کردم(قبلش تفریحی مصرف مبکردم الان منظم میخورم) 

قبلا هم بازم افسردگی داشتم

دلیل کلی اش‌بنظرم بی حرکتی و بی انگیزه بودنه

گلدون و عروس هلندی گرفتم که مجبوووور بشم بهشون‌رسیدگی‌ کنم😂😂

قبلا هم بازم افسردگی داشتم دلیل کلی اش‌بنظرم بی حرکتی و بی انگیزه بودنه گلدون و عروس هلندی گرفتم ک ...

ایده خوبیه ممنون☺️

2738