2726
سلام دوستای خوبم ناخن کار خوب می خوام که کارش طبیعی باشه تو محدوده پیروزی سراغ دارین؟؟؟
دلم می خواهد با همه واقعیت ها خداحافظی کنم بگویم بروید من با خیالم تنها می مانم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من شمارشو میدم بهتون خانوم برادران کار ناخنش عالیه کار خواهرش هم تو رنگ مو بیسته سالن به اون صورت که بگی نیست ولی یه آرایشگاه طبقه پایین خونشون باز کردن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من شمارشو میدم بهتون خانوم برادران کار ناخنش عالیه کار خواهرش هم تو رنگ مو بیسته سالن به اون صورت که بگی نیست ولی یه آرایشگاه طبقه پایین خونشون باز کردن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.

من خیلی وقته که پیش ریحانه زارعی میرم واقعا تو کارش حرف نداره.

من شوهرم خیلی حساسه روی ناخن بخاطر همین باعث شده بود ناخنکارامو عوض کنم ولی از وقتی اومدم پیش ریحانه دیگه عوض نکردم،انقدر که حرفه اییه تو کارش

پیجش اینه nailrz

شمارشم اینه 09390969781

2706