2737
2734
عنوان

کی تو دو سالگی بچه شو مهد گذاشته؟

232 بازدید | 26 پست

یه مهد بهم معرفی کردن از دوسال به بالاست، دخترم دوسالشه. دوست دارم شروع کنم ببرمش.

اگه تجربه ای از مهد یا خانه بازی و کارگاه بردن و اینا تو دو سالگی دارین بگین لطفا

من خودم شش سال مهد داشتم ،خیلی زوده براش،هم از نظر عاطفی در آینده دچار مشکل میشه ،هم استرسی میشه در آینده هم سیستم ایمنیش الان خیلی پایین ،هر مریضی رو فورا میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا سن کم نزارید مهد بچهای بزرگتر میزننشون نمیتونن دفاع کنن یا خود مربی مهد یوقت میزنه

زهرا هستم مامان ی دختر ناز و دوقلو اسم دخترم رکسانا اسم پسرام دایان و دیان..دوقلوهام ارثی هستن چون منو ابجیم دوقلو هستیم از طرفی همسرم و داداشش دوقلو هستن  رکسانا ۶ ساله هست پسرام تازه متولد شدن 
2728

بنظر مناصلا برا سن کم خوب نیس ،من دخترم البته کوچبکه و یک سالشه مجبورا گذاشته بودمش مهد اما تو یه ماه یه روز سالم نبود بچه ام حیوونکی همش مریض میشد اخرش نبردمشدیگه و پرستار گرفتم بیاد خونه

خیلی زوده واسه مهد فرستادن به نظرم از ۵ سالگی خوبه

دختر عمم به خاطر شغلش بچشو میفرستاد مهد ولی بچش خونشونو بیشتر دوست داشت

من خودم مهد نرفتم فقط پیش رفتم و تاثیری روی زندگیم نگذاشته

ما اینجا غریبیم خواهرمو نبرید، بچه‌ها نخندینا،بابا به مامان چیزی نگو، بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره،به نام خداوند رنگین کمان، بچه‌ها کمک ناموسا کمک، می‌خوام برم دادسرا، سلام مهرشاد شهیدی هستم، ما همه با هم هستیم نترسید نترسید، دختر بلد نیس خط چشم بکشه....🖤
اگه شاغل نیستی مهد رو از ۳سالگی بزار  بچه صحبت کردن رو کامل یاد بگیره بعد اتفاقایی که میفته ر ...

یه کار دورکاری شروع کردم، دوست داشتم اگه بشه بعضی روزا در حد یکی دوساعت بره. اینطوری کلی کارم راحت تر میشه.

2738
مهدا گه الان آنلاینن

واقعا😐😂

ما اینجا غریبیم خواهرمو نبرید، بچه‌ها نخندینا،بابا به مامان چیزی نگو، بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره،به نام خداوند رنگین کمان، بچه‌ها کمک ناموسا کمک، می‌خوام برم دادسرا، سلام مهرشاد شهیدی هستم، ما همه با هم هستیم نترسید نترسید، دختر بلد نیس خط چشم بکشه....🖤
من خودم شش سال مهد داشتم ،خیلی زوده براش،هم از نظر عاطفی در آینده دچار مشکل میشه ،هم استرسی میشه در ...

مرسی عزیزم. البته من در حد یکی دوساعت بعضی روزای هفته تو فکرم بود ببرمش.

یه کار دورکاری شروع کردم، دوست داشتم اگه بشه بعضی روزا در حد یکی دوساعت بره. اینطوری کلی کارم راحت ت ...

موفق باشی 

من مربی مهد بودم خودم یه پسر ۲ساله دارم ولی منتظرم ۳سالش بشه بعد بزارمش مهد

واقعا زوده براش

کاش بشه یه طوری هماهنگ کنی که بچه کنار خودت باشه و به کارات هم برسی 

2706