2410
2553
عنوان

رازیانه رو کی باید مصرف کرد؟

330875 بازدید | 53 پست
سلام خانمهای گل تو همین سایت جایی خوندم رازیانه برای تخمک گذاری خوبه.می خوام این ماه مصرف کنم امروز روز 4 پری ام که دارم پاک میشم. میشه راهنماییم کنین چه جوری باید مصرفش کنم؟آیا خطری نداره؟یه موقع باعث کیست یا ... نمیشه ؟ از کی باید چه مقدار بخورم؟ آیا همسرم هم باید بخوره؟ تا حالا کسی ازش نتیجه ای هم گرفته؟قبلا از توجهتون تشکر میکنم.
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
سلام عزیزم رازیانه سرشار از هورمون زنانه است باعث تقویت تخمک گذاری میشه. باید صبح ها بخوری و باید ناشتا باشی. حالا دم کرده یا عرق رازیانه فرقی نمیکنه. اونو میتونی به همرام یک قاشق عسل هم بخوری. آقایون هم نباید بخورند چون هورمون زنانه داره وبرای آقایون اصلا خوب نیست. اگه بتونی عرق بومادران هم عصرها بخوری زودتر نتیجه میگیری. البته من خودم هنوز استفاه نکردم.اما خیلی ها رو دیدم که خوردن و نتیجه گرفتن.
خدایا شکرت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی رازیانه رو باید بعد از تمام شدن پری تا موعد پری بعدی مصرف کنی.چون باعث زیاد شدن خون قاعدگی میشه. اگه پریودت عقب افتاد دیگه نباید بخوری چون ممکنه باردار باشی و رازیانه در اوایل بارداری ضرر داره.
خدایا شکرت.
2720
سلام خانم گلها .....من برای منظم شدن چرخه قاعدگی عرق رازیانه و بومادران و اسفند رو مصرف کردم رازیانه صبح ها بعد صبحانه و اسفند هم ا قاشق چایی خوری سرخالی صبح و یکی بعد از ظهر و بومادران رو هم بعد از ظهر من خودم کیستم رو با همین روش اب کردم درسته باعث تقویت تخمک گذاری میشه و همچنین به علت داشتن هورمون زنانه از کیست جلوگیری میکنه کلا خیلی خوبه حتما استفاده کن اگه تونستی دستورشو کامل رعایت کن همونه که گفتم ......همیشه با مصرف داروهای گیاهی نتیجه بهتر و کم خطر تری رو میگیریم
من امروز روز9 پری هستم و دوره ام 6روزه هستش اما امشب که با عرض معذرت رفتم دستشویی خون اومد حالا دارم از ترس میمیرم.نمیدونم دلیلش چیه.از پایانه دورم یعنی الان 3روزه دارم رازیانه و عسل+دارچین+سیاهدونه برای اولین بار هم میخورم.روز2پری رفتم سونو و چند فولیکول با حداکثر قطر 7 میلیمتر داشتم

2714
بچه ها من یک ماهی هست که دارم رازیانه می خورم. همین روزها باید اقدام کنم. از روز 14 پریود تا شروع دوره بعدی که می شه فهمید بارداریم یا نه هم باید بخوریمش؟؟؟ یعنی بهتر نیست از روز 14 پریودی که زمان اقدام به مدت دو هفته مصرفش نکنم؟
اگه ممکنه بهم زود جواب بدین چون فقط دو روز وقت دارم.مرسی
سلام دوستان ، من بعد از دوران پریود تا زمان تخمک گذاری (حدودا 8روز) عرق رازیانه و بومادران خوردم و خدا را شکر

باردارشدم به نظر من بهترین چیزی که میتونه کمک کنه آرامش و عدم استرس و توکل به خدا است .

یک کار دیگه که خیلی موثره و سفارش بزرگان دین و آیت الله بهجت هم هست اینه که یک انگشتر فیروزه بگیرید و بر روی آن

دعای رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین را حک کنید یکی برای زن و یکی برای مرد، بسیار مجرب است
سلام منم این ماه می خوام رازیانه با مادران بخورم .الان اول پری هستم .بعد از پاک شدن میخورم
برای تو می نویسم ....

برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست...

برای تویی که قلبم منزلگه عـــشـــق توست...

برای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توست...

برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد...مادرم
2706