2737
2739
عنوان

تا حالا رفیقی داشتین که

132 بازدید | 12 پست

از شکستتون خوشحال شه؟ یا بخنده؟ یکی از بهترین دوستام خیلی خوشحال شد بعد از اینکه فهمید زمین خوردم خیلی بهم بر خورد شما بودین چه بر خوردی میکردین؟ البته اینم بگم کلا آدم مغرورم و ساکت و کم حرف کسی چیزی بگه معمولا جوابشو میدم ولی اصلا شوکه شدم انگار یهو زبونم قفل بشه

هنوز امید داریم بیاد فردا بشه که تموم شه همه ی دردامی خوام غم از دلتو بگیری طلوع صبح باشه مرگ غم ها... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله داشتم 

جمله ات ایهام داشت یکم

خوردی زمین منظورت اینه افتادی؟یا مشکلی برات پیش اومد؟

اگه افتادنه بعضیا مثل من ممکنه خنده شون بگیره...

اگه مسکلی پیش اومده که خیلی حس بدیه

هر عملی عکس العملی داره ،اگه از برخوردهایی که باهاتون میشه ناراضی هستین خودتون رو تغییر بدین تا اونها هم تغییر کنند
2728

این روزا دوست واقعی پیدا نمیشه همه بیشتر دشمنن .ول کن دیگه باهاش در ارتباط نباش

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

اون دوست نیست عزیزم میگفتی دشمن بهتر بود 😒😒😒😒بعله بندری میرقصید وقتی مشکل داشتم با اینکه حذف کردمش از زندگیم ولی کم  و بیش خبر میرسه که داره دق میکنه دارم زندگی میکنم با اینکه کلی سختی دارم تو زندگیم حسادت داره چرا راحته 

2738
بله داشتم  جمله ات ایهام داشت یکم خوردی زمین منظورت اینه افتادی؟یا مشکلی برات پیش اومد؟ اگه ...

مشکلی برام پیش اومد

هنوز امید داریم بیاد فردا بشه که تموم شه همه ی دردامی خوام غم از دلتو بگیری طلوع صبح باشه مرگ غم ها... 
این روزا دوست واقعی پیدا نمیشه همه بیشتر دشمنن .ول کن دیگه باهاش در ارتباط نباش

از دشمنم بد ترن آدم حداقل از دشمنش انتظار داره ولی از دوستش نه

از دشمنم بد ترن آدم حداقل از دشمنش انتظار داره ولی از دوستش نه

این چیزا رو همه تجربه میکنن منم تجربه کردم از دوست خیری به آدم نمی‌رسه فقط یکی آدم در میاد بعضی وقت ها.ولش کن دورشو خیط بکش

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...