2733
2734
عنوان

روروئک خوبه؟

1247 بازدید | 11 پست
مادر شوهرم گیر داده میگه میخوات واسه پسرم بگیره البته پسرم 7 ماهشه
ولی من شنیدم از نظر پزشکی روروئک رد شده و پیش فعالی برای بچه ها میاره درسته؟
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی
من که اگه نباشه نمیدونم تمام روز چطورکنترلش کنم برای مواقعی مثل دستشویی رفتن وظرف شستن وکارای ضروری بنظرم خیلی امنیت داره درضمن من ازدکترپرسیدم گفت روروک طبی نیست که ما بگیم خوبه حتما استفاده کنید ولی میشه یه مدت توروز ازش استفاده کرد
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانم همه ماها روتوروروک گذاشته نه پاهامون کجه نه ستون فقراتمون مشکلی داره فقط باید از وقتی که بچه خودش مستقل میشینه بزاری توروروک اون موقع دیگه چه فرقی داره زمین بشینه یا توروروک
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2738
چرا کسی مدل یا مارک روروک رو پیشنهاد نمی ده!!! حالا که می خواد بخره لگو به به کامفورت براش بگیره، سه کاره است هم به عنوان واکر می تونه ازش استفاده کنه هم جامپر و هم روروکه . فکر کنم 200 تومنه،نمایندگی های مکسی کوزی داره . بعد از اون پگ پرگون خوبه...
CafeMom Tickers