2726
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664120 بازدید | 424 پست
salam doostan bebakhshid in soalo inja miporsam vali kheyli negaranam ..age emkan dare har ki tajrobasho dare rahnamaeim kone
man mah gozashte az rooze 3 ta roozi 2 ta clomphin masraf kardam va rooze 13 ham raftam sono goft 1 tokhmak ba zize 17 dari bad baram ampool zad ke azad beshe va rooze 14 kit tokhmak gozari mosbat shod va bad nazdike roozhaye peri kamelan halathaye perio dashtam vali hich khabari nabood va baby chek ha ham rooze 40 manfi bad raftam sono goft hamele nisti age baby check manfi ta hala bad ghorse projestron ba dose rooze 40mg dad ke peri besham vali man tarsidam va nakhordam ta hala ke rooze 53 hast va hanooz peri naumade

mikhastam bedoonam elate peri nashodanam ba vojood tokhmak gozari va nadashtane kist chi mitoone bashe??????????? mamnoon misham age behem komak konid

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام
تاریخ شروع و خاتمه پریود قبلی کی بوده و فاصله پریودت باهم چند روزه هست؟
فکر کنم تخمک گذاری تا 2 روزه دیگه باشه سعی کن تا آخر هفته هر روز نزدیکی داشته باشی.
ضمنا آزمایش خون بخوای بدی باید 2 هفته دیگه تا 20 روز صبر کنی
من 2 ساله منتظرم هیچ مشکلی هم ندارم نه خودم نه شوهرم میدونم انتظار گاهی اوقات سخته ولی باید صبور بود عزیزم تا آرامش نداشته باشی به مقصود نمیرسی پس صبور باش و توکل به خدا کن

در ضمن اگه زیر نظر دکتر هم نیستی بهتره یک دکتر خوب پیدا کنی و ازمایشهای پیش از بارداری رو بدی و خوردن ویتامین رو شروع کنی ایشالا که بزودی باردار میشی
2706