2726
عنوان

کار احمقانه پدرشوهرم😭آبرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 9702 بازدید | 135 پست
م ن نصف هفته خونه پدرمم نصف خونه پدرشوهرم. شوهرم اومد بهمون سر زد گفت نیاین همینجا خونه پدرت باش تا ...

استارتر تو تاپیک قبلی جواب ندادی . مگه نگفتی پسرت ۵ سالشه پس چه جوری میگی از مدرسه عقب افتاده. مگه ۵ ساله مدرسه میره؟ کجا هستی که میگی تو کشور غریب و فلان

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...

وای چه خبره

من ۲ صفحه بیشتر نخوندم

من و مادرشوهرم همش داریم قربون صدقه هم میشیم با کلی احترام رفتار میکنیم با هم...پدرشوهرمم ک کلا در حاشیه اس بنده خدااا..فقط بهمون کمک میکنن

چی میشه که ....😥😥😥

😍ninimod.اکسسوری اتاق کودک و سیسمونی🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر حرفم اینه که چرا نیومد زن ‌‌بچشو ببره ۱۷روز ولش کرده که خب پدره جسارت همچین کاریو‌پیدا کرده&nb ...

شوهرم کجا ببره؟ خونمون تکمیل نبوده که.... باید باز بزمیکشتم خونه پدرشوهرم.... شوهرم گفت دو هفته دیگه خونه بابات بمون که بزیم خونه خودمون منم یک هفته مونذم یک هفته رفتیم مسافرت با شوعرم باز بزکشتم خونه بابام که این هفته برم خونه خودم

نه عزیزم هیچ اذیتی نکردم. گفت تو ناراحت شدی اومدی سواستفاده کردی نوه رو ازمون دور کردی با خودت بردی. ...

ول کن بابا حوصله داری

اگه زن داداشت چیزی گفت توام چهارتا از اخلاقهای بد اونو بکوب تو صورتش بگو فرق ما با بقیه اینه که بدیهای مردم رو به روشون نمیاریم

برو سر خونه زندگیت در دهن این مردم رو‌نمیشه بست

به جز رنج،چه بود سهمت از این همه عشق؟؟ای مظلوم ترین عاشقه دنیا⚘مادر⚘
2728
وای چه خبره من ۲ صفحه بیشتر نخوندم من و مادرشوهرم همش داریم قربون صدقه هم میشیم با کلی احترام رفتا ...

منم ۱۰سال همین بودم مثل مادر و دختر بودیم اسممون تو زبون همه هس سر یه موضوع کوچیک اینجوری شد

دیگه من نمیخواستم اون بفهمه که فهمید دیگه بقیش برام مهم نیس. من ناراحت اومدم بیرون هیچ کس به هیچ جاش ...

وقتی همشان بادسته گل وهدیه بیان برای عذرخواهی دیگه تا حدودی دهن زن داداش بسته میشه ؛عزیزم کاریه که شده الان حرص وجوش شما فقط باعث ازارو اذیت خودت میشه بقول طرفهای ما خیلی ببخشید میگن تف رو انداخته رو سر خودش عقل پدر شوهرت همین حد بود نمی فهمه ارزش خانواده خودش رو پایین اورده 

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
استارتر تو تاپیک قبلی جواب ندادی . مگه نگفتی پسرت ۵ سالشه پس چه جوری میگی از مدرسه عقب افتاده. مگه ۵ ...

۵سال نیمشه پیش دبستانی میره چند ماه نبوده عقب هس خودم تو خونه باهاش کار کردم 

نه عزیزم هیچ اذیتی نکردم. گفت تو ناراحت شدی اومدی سواستفاده کردی نوه رو ازمون دور کردی با خودت بردی. ...

چرت محض بگوچهارسال ایران نبودیم تحمل کردی دوری نوه رو حالاکه خودتون بیرونمون کردین اومدی میگی تحمل دوری ندارم؟واقعامیگن آدم پیرمغزشم تحلیل می‌ره راست گفتن زن و بچه خودشم توجمع خراب کرده تازه چیکاربه زنش داشت که بیادتوجمع حرف اونوبزنه !استارت به نظرم توکلادخالت نکن زنگ هم زدبگوخودتون ده شب فکرکردین اینکاروکردین حالاهم ده شب فکرکنیدراحلشوپیداکنید، 😅

دیشب اینقدر مادرشوهرم و شوهرم توپیدن بهش از خونه رفته بوده بیرون 

بعضی از پدر شوهرا  جنسشون خراب میشه ابروی عروسو  ابروی خودشون نمیدونن  پاش بیفته میرن دنبال عروس تهمت و افترا هم میزنن 

اصلا شوهرتو آروم نکن  بزار  آدمش کنه  دفعه اول اخرش باشه

پدرشوهرت الان تو دلش میگه دلم خنک شد رفتم جلو خانوادش ابروشو بردم   توام کوتاه بیای  یعنی حقته هرچی گفت جلو خانوادت

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
بیشتر حرفم اینه که چرا نیومد زن ‌‌بچشو ببره ۱۷روز ولش کرده که خب پدره جسارت همچین کاریو‌پیدا کرده&nb ...

ببین گلم خدا نکنه مرد خاله زنک بشه هزاران برابر خطرناکتر از زنه خاله زنکه 

خب شاید شوهر اسی نخاسته دوباره همسرش برگرده خونه مادرشو و تحقیر بشه گفته بزودی خونمون درست میشه میریم راحت زندگیمونو میکنیم اسی با شوهرش مشکل نداشته که به خانوادشم گفته بخاطر بچش رفته اونجا 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
چرت محض بگوچهارسال ایران نبودیم تحمل کردی دوری نوه رو حالاکه خودتون بیرونمون کردین اومدی میگی تحمل د ...

اینجوری شروع کرد من ده شب هس فکر کردم که بیام چه حرفایی رو بزنم که خدایی نکرده حرف اشتباهی نزنم ده شبه روی همه حرفام فکر کردم الان اومدم اینجا😂😂😂😂

2706