2733
2734

زنعموم ک یه همبرگر رو نصف میکرد و هرنصف برا یه نفر

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😐درخاست دوستی قبول نمیکنم اصرار نکنید 😁ما امیدمون به خداس 

خواهر دوستم نوار بهداشتی نمیخرید،حوله تا میکرد میذاشت🤦🏻‍♀️

اگه با نظرم مخالفی چشماتو ببند رد شو،مجبور نیستی ابراز مخالفت کنی یا نظرتو تحمیل کنی#دیکتاتور_نباشیم😌به خاطر دوتا پاچه پاره کاربری قبلیم تعلیق شد😂✌🏻ولی به چپ ترین قسمت بدنم🤌🏻تو تاپیکا برامن چایی شیرین بازی در نیارین،استارتر خودش زبون داره🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر شوهر سابقم

پسرش برام پفک خریده بود داشتم میخوردم یهو اومد از دستم کشید گفت بسه اینم برا بقیه ( منظورش دخترشو بچش بود که داشتن میومدن اونجا) از دست من کشید برد گذاشت کابینت

همونجا بود که پشمای من ریخت و دیگه نیازی به لیزر نداشتم

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    
2738

واسه روبراه شدن شغل شوهرم صلوات می‌فرستین 

میشه واسه خونه دار شدنمون و رونق گرفتن شغل شوهرم صلوات بفرستید 🙏*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*🙏 *و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین* 🙏یا الله 🙏♥️  خدایا دست همسرمو بگیر که جز تو کسی رو نداره🥺

خالم ۲کیلو طلا داره😐😳😂

ی عالمه باغ و ویلا و زمین داره(چیزایی که مادرم داره)

ولی شبا نون و پنیر میخوره

ناهار پیازداغ میخوره

هفته ۱بار گوشت و مرغ میخوره

۱۹و۱۴تا نوه و نتیجه داره

فقط روز پادر و شب عید دعوتشون میکنه اونم یا آبگوشت یا جوجه کباب

سنش هم تقریبا کمه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
خواهر دوستم نوار بهداشتی نمیخرید،حوله تا میکرد میذاشت🤦🏻‍♀️

🤐

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

مادرشوهر خوشگلم ک واسه من و شوهرم یدونه غذا میگیره

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢
2706