2726
گفت برااینکه یه مدت یبوست داشته نکنه به روده هاش فشاراومده باشه وخراش برداشته باشه بایدیه مدت کامل روون باشه زخماخوب بشن وگرنه یبوست طولانی ممکنه زخم ایجادکنه وکاربه لیزردرمانی بکشه
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سنا خوب نیست تو افراد بزرگسال هم میگن باید با کلی چیز مخلوط بشه در ضمن دل پیچه بسیار دردناکی سراغ ادم میاد به نظرم بهتره با دکترش مشورت کنی و سرخود کاری نکنی
لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
2728
میخوای یبوستی نشه فقط صبح ناشتا بهش کره بده دختر من دیروز 3 روز بود که دفع نداشت شوهرم صبح بهش یه قاشق کره داده بود انقدر وضعیتش بد شده بود که شوهرم میگفت منو از ترسش بغل کرد شونم رو گاز گرفت فقط و فقط کره امتحان کن اول بعد برو سراغ داروها شمیایی در ضمن دوستمن یه پودری میداد که خیلی تاثیر خوبی داشت نمیدونم از این دوتایی که نوشتید کدومه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام منم به دخترم یک ماه ثنا گل دادم و پودر پیدرولاکس خوب شد ولی دوباره شروع شد و هنوزم پیدرولاکس میدم بهش خیلی خوبه
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
من بچم نزدیکه ی ساله پودر میخوره 32 ماهشه از دو سالگی یبوست شد
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢