2733
2734

دوستان لطفا بگین نتیجه دیدین چقدر باید برین خودتون اول رفتین یا با بچها میرین.من تبریزم اصلا مشاور نمیشناسم.دست تنها هستم‌نمیدونم چکتر کنم.دخترم شش سالشه.چندماهه مضطرب شده و یهو اضطراب میگیره گریه میکنه میگه از فلان چیز میترسم.مثلا میگه اگه دیر برسیم خانم مربی دعوام میکنه و گریه میکنه.یا مثلا چندماه پیش به خاطر ابتلا به کرونا امپول و سرم زدن بهش .الان بعضی شبا میگه میترسم به پشت بخوابم یکی بهم آمپول بزنه.یا مثلا یه کارتون میبینه که خودم هم میدونم مناسب سنشه چیزی نداره بعد دوروز میگه اون کارتون دکتر داشت من ازش ترسیدم فکر کردم میاد به منم آمپول بزنه.میبینی حالش خوبه یهو وسط خنده میزنه زیر گریه میگم چی شده میگه چند وقت پیش رفته بودیم کفش بخریم من پامو میزدم به میز آقاهه گفت نزن.یعنی یه چیزایی از گذشته نگه داشته تو ذهنش یادش نمیره.تو رو خدا اگه تجربه دارین بگین بهترین کار چی هست.کجا ببرمش نتیجه داره.اصلا اینقدر که از دکتر ترسیده همکاری میکنه

باید فکر کنم🤔

من برای اضطراب جدایی میبردم و الانم گاهی میگه ااز جادوگر و اینجیزا میترسم یه راهکار که به من دادن این بود که ترساشو به چیزهای خنده دار تبدیل کنه مثلا گفت جادوگرو کن یه چیز خنده دار لباسش خندا دار باشه و کارهای خنده دار کنه بعد بلند بلند باهم بهش بخندید میخوای شما هم برا ترساش اینکارو کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد بهش امپول زدن بچه منم اینجوری شده قبلا اینطوری نبود ،،راحت میرفت مطب دکتر بدون گریه ولی الان از کنار مطب یه بهداشت رد بشیم استرس میگیره میزنه زیر گریه ،،این هفته هم قراره ببرم ازمایش خون تا حالا نبردم با این وضع نمیدونم ببرم یا نه 😔

هر شب سقط یک آرزو در دل ....💔
2731
من برای اضطراب جدایی میبردم و الانم گاهی میگه ااز جادوگر و اینجیزا میترسم یه راهکار که به من دادن ای ...

چندجلسه بردین؟ روانشناس بردین یا  مشاور؟جواب میدهبرای ترس؟اخه برای من از یه چیز نیست که هر روز داره ترساش زیاد میشه

باید فکر کنم🤔
چندجلسه بردین؟ روانشناس بردین یا  مشاور؟جواب میدهبرای ترس؟اخه برای من از یه چیز نیست که هر روز ...

روانشناس بردم بد نببود اره جواب داد من برا ترساش دو سه جلسه بردم برای اضطراب جدایی بیشتر فک‌ کنم پنج شش جلسه بردم

2738
از اطرافیان الگو میگیرن. خودتون در حضور اون بچه ماجراهای رفتارهای بد دیگران را مرتب تکرار میکنید؟

چه رفتاری مثلا.بزرگترین ترسش آمپول.حتی بعد کرونا چند بار هم رفتیم دکتر و آمپول زده میگه دیدم ایندفه درد نداره ولی من بازم مینرسم.وفتی میگه نکنه اون آقاهه تو تلوزیون بیاد به من آمپول بزنه من واقعا نمیدونم چی بگم.حتی یه کارتون ساده مخصوص خردسال رو هم میبینه از توش یه چیزی پیدا میکنه واسه ترس

باید فکر کنم🤔
بد بهش امپول زدن بچه منم اینجوری شده قبلا اینطوری نبود ،،راحت میرفت مطب دکتر بدون گریه ولی الان از ک ...

خیلی بد سرم زد اینم دستشو تکون میداد چندبار سرم در اومد از دستش تبش هم بالا بود واقعا اذیت شد.الان بعد چند ماه بازم ترس داره

باید فکر کنم🤔
روانشناس بردم بد نببود اره جواب داد من برا ترساش دو سه جلسه بردم برای اضطراب جدایی بیشتر فک‌ کنم پنج ...

هزینه اش چقدر تایمش چقدره؟ببخشید زیاد سوال میکنم

باید فکر کنم🤔
چه رفتاری مثلا.بزرگترین ترسش آمپول.حتی بعد کرونا چند بار هم رفتیم دکتر و آمپول زده میگه دیدم ایندفه ...

این بچه یک الگوی تکرارشونده ازخاطرات بد داره. از روانکاو کمک بگیرید

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد