2726
عنوان

داداشم ازین دختر خوشش میاد “عکس”

57015 بازدید | 84 پست

بچه هاااا چند وقته میبینم داداشم یواشکی با یکی تلفنی میخنده موقع چت کردمم هی میخنده😂منم کنجکاوو شدم راستش رمز گوشیشم بلدم رفتم اینستاش دیدم بلههه با این دختررر دوستهههه

پیجش باز بود واس همین میزارم عکسو بگین چطوره؟ نمیدونم چرا ولی ناراحتممم داداشم مال خودمه فقط تا الان با کسی نبود شایدم من خبر مداشتم😭😭

کو

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      
2706