2703
2553
ممنون مامان رها لطفا اگه اطلاعات کامل در مورد دوستتون دارید بهم بگید

سلام خوبین شما 

شما چیکارا کردید برا بارداری بعد خارج رحمیتون 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبین شما  شما چیکارا کردید برا بارداری بعد خارج رحمیتون

عزیزم نگران نباش من دقیقا همین ماه که این تاپیک زدم باردار شدم و شکر خدا پسرم الان ۴ سالشه برا دومی اقدام کردم ولی همچنان استرس دارم

هر سوالی داشتی بپرس عزیزم

خدایااااااا شکرت
عزیزم نگران نباش من دقیقا همین ماه که این تاپیک زدم باردار شدم و شکر خدا پسرم الان ۴ سالشه برا دومی ...

واااای چقدر حرفت برام قوت قلب خدا حفظ کنه پسرتو 

چیکارا کردی میشه بگی من لوله راستم بازه چپم کلاا مسدود کامل  

اگ کار خاصی دارو خاصی دارو گیاهی خاصی خوردی 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2456
واااای چقدر حرفت برام قوت قلب خدا حفظ کنه پسرتو  چیکارا کردی میشه بگی من لوله راستم بازه چپم ک ...

لوله چپتو برداشتن؟؟

کی برداشتی؟؟

ببین گلم من خیلی داغون بودم 

حاملگی اولم خارج رحمی شد لاپرا شدم لوله راستمو برداشتن

بعدش ۶ ماه جلوگیری داشتم 

بعدشم باردار نشدم 

بعد عکس رنگی گرفتم و همون ماه حامله شدم و شکر خدا پسرم بدنیا اومد البته لتروزول هم خورده بودم

خدایااااااا شکرت

من لوله چپم مسدوده 

خب با امپول جذب شد ۹.۹.۹۹ این اتفاق افتاد برام ۲۰اسفند هم رفتم عکس رنگی فعلا دکترم اجازه اقدام نداده بهم 

چون تیروئیدم تازگیا کم کار شده قند هم یکم بود که درست شدتو عکس رنگی معلوم شد لوله چپم بستست 

خییییلی نگرانم و داغون 

من متفورمین میخورم با قرص تیروئید 

من لوله چپم مسدوده  خب با امپول جذب شد ۹.۹.۹۹ این اتفاق افتاد برام ۲۰اسفند هم رفتم عکس رنگی فع ...

اگه دکترت اجازه نداده فعلا اقدام نکن

توکلت به خدا باشه

بری تاپیکای منو بخونی میفهمی چه حالی داشتم ولی خدا خیلی بزرگه نگرااااان نباش

خدایااااااا شکرت
اگه دکترت اجازه نداده فعلا اقدام نکن توکلت به خدا باشه بری تاپیکای منو بخونی میفهمی چه حالی داشتم ...

هییی داغون شدم من به خدا 

اره دست راستت تو سرمن 

منم یه روز بگم یع ماه بعد نگرانی هام  نی نی اومد 

سونو اینا میرفتی هرروز

2714

بعد عکس رنگی که مشکلی نداشتم روز ۱۳ پری رفتم سونو ۲ تا فولیکول غالب داشتم تو تخمدان راست

لوله راستم ندارم

گفتم این ماه نمیشه کلا بیخیال شدم

ولی شکر خدا همون ماه شد

خدایااااااا شکرت