2726

اولین حرکت گوشیتو بزار گنار

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)

خخخخ کتاب درسی بخون لامصب خوابت میگیره 

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نیز باید بیدارشم غذا بپزم برای شوهرم خونه مرتب کنم کیک بگیرم براش میز بچینیم تا بیدار شع خوشحال ش ...

میخای ساعت چند اینکارارو کنی

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

خیلی قشنگتره ک من تالنگ طهرمیخوابم و هیچ کاری ندارم🙃جاهمتون میخوابم

۱۰بیدار بشم تا ۱شوهرم میخابه تعطیلع

طرف من ک بایدبره سرکار و هنوزبهم نرسیدیم

و منی ک روزای عادی۱۰بیدارمیشم اینجورمواقع دیرتر

من نیز باید بیدارشم غذا بپزم برای شوهرم خونه مرتب کنم کیک بگیرم براش میز بچینیم تا بیدار شع خوشحال ش ...

عزیزم🥹 چهل دقیقه اس گوشی ازم دوره و هی دور خودم میچرخم خوابم نمیبرهههه

بخدا دقیق چهل دقیقه اس گوشمو دو متر از خودم دور کردم و هی دور خودم میچرخم

بقول یکی گوسفندارو بشمار تا خوابت ببره😂

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)
2706