2726
عنوان

کوردای عزیز یه لحظه بیایید؟

125 بازدید | 8 پست

‬‏خداحافظ ولی نیل و لای دلد بچم ایوشم توام بچم بیوش بی تو کوره درم حال دلم گنه هرچی نفرینکد کم کم صدام خفه م کیدن روح و گیانم گشتی بیدن 

معنی این اهنگ چی میشه؟

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدافظ اما دلم نمیاد از پیشت برم میگم میخوام برم بگو نرو بی تو حالم بده هر چی نفرینت بکنم کمه‌ صدام خفم میکنه انگار که روح و تنمو دارن میبرن 

امیدوارم درست باشه

خودت خودت را در آغوش بگیر کسی برای تو نخواهد جنگید
خدافظ اما دلم نمیاد از پیشت برم میگم میخوام برم بگو نرو بی تو حالم بده هر چی نفرینت بکنم کمه‌ صدام خ ...

اهان مرسیی

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

میگه که، خداحافظ ولی نزار از دلت جدا شم. من میگم می‌خوام برم ولی بی تو من کجا و دارم که برم. حال دلم خوب نیست هرچقدرم‌تورو نفرین کنم بازم کمه(بخاطر حال بدی که برام درست کردی) صدام داره خفم می‌کنه دیگه روح و جونمو از بین میبره.(فک کنم همون مرگ اینا)

خداحافظ ولی نزار از دلت برم،میگم میخوام برم بگو دلم میگیره حال دلم بده،هرچی نفرین کنی‌ یا نفرین کنم کمه صدام خفه س(نمیدونم اینجاشو انگار اشتباه نوشتی)

روح و جانمو از بین برده

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪