2733
2734
عنوان

اعصابم خیلی خوردههههههههههههه😡

633 بازدید | 46 پست

16 هفته باردارم تو سونو ان تی حتی یه حدسم نزد جنسیت رو امروزم رفتم هی با دستگاه فشار داد شکممو میگه پاشو باز نمیکنه هیچی به هیچی دیگه طاقت ندارم بخدا😭 شبا تا صبح خواب های پریشون میبینم دیونه شدم

اینجا کسی هست از رو سونو هفته های پایین یا سونو ان تی تشخیص درست بده؟ نه شانسی

بذار برات حدس بزنم....من رفتم بهم گفت دختره وای قیافش به دخترا نمیخوره همش فک میکنم پسره میترسم برم انومالی بگه دختره ذوقم کور شه دخترم دوست دارم ولی میخوام دومیم پسر بشه چون دیگه بچه دار نمیخوام بشم

من خوشحال ترینم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۶ هفته که باید حدس بزنه دیگه...بزرگ شده....جای معتبر رفتی؟؟؟

چه میدونم با بیمم قرار داد داره رفتم اونجا حتما باید برم 700 تومن بدم یه حدسی بزنن دکترام کس*ک*شدن😂

بذار برات حدس بزنم....من رفتم بهم گفت دختره وای قیافش به دخترا نمیخوره همش فک میکنم پسره میترسم برم ...

دخترم باشه برکت خونس عیب نداره سالم سلامت باشه انشالا نگران نباش❤

برو بگیر بخواب

شما چرا به همه خواب پیشنهاد میدی😂

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
دخترم باشه برکت خونس عیب نداره سالم سلامت باشه انشالا نگران نباش❤

صد در صد اولش خوشحال شدم گفت دختره ولی همش تو ذهنم میگم پسرم پسرم🤣🤣🤣🤣🤣قیافشو تصور میکنم لباساشو رفتارشو ازدواجشو 

من خوشحال ترینم😍😍😍
2738
چه میدونم با بیمم قرار داد داره رفتم اونجا حتما باید برم 700 تومن بدم یه حدسی بزنن دکترام کس*ک*شدن😂

برای یه حدس اینقدر باید بدی؟😐🙄

خوب شد رفتی باعث شدی خودمو پیداکنم درسته سخت بود ولی تونستم دوباره از سرجام بلند شم این دفعه قوی تر..🤍💪🏻
صد در صد اولش خوشحال شدم گفت دختره ولی همش تو ذهنم میگم پسرم پسرم🤣🤣🤣🤣🤣قیافشو تصور میکنم لباساشو ...

اگر اینجوریه احتمالش هست پسر باشه منم سر پسرم همه اش میگفتم پسره پسره یه موقع به آدم الهام میشه یه چیزایی ولی زیادی بهش فکر نکن چون یه موقع تو ذوقت نخوره اذیت شی 

2706