2726

پیج شوهرم پابلیکه و به هر کسی فالو بک نمیده ولی دیدم به یه خانمی که تقریبا همکارشه فالوبک داده و پستاشو لایک کرده... گیر بدم بهش یا بیخیال شم؟

همیشه یادت باشه پشت هر تاپیک یک انسان نشسته. یه زمانی از چیزی خوشت نمیاد با تاپیکی حال نمیکنی و... . بهترین کاری که میتونی بکنی رد شی و بهش فکر نکنی. اگر میخای انتقاد کنی باید این کارو درست انجام بدی. این که راحت به حال طرف گند بزنی نشونه ی قدرت تو نیست و ضعف تورو میرسونه. اگرم به نظرت دغدغه ی کسی مسخره س بهترین کاری که میتونی در حقش بکنی اینه که این جمله رو واسش ننویسی و نظرتو واسه خودت نگه داری شاید این دغدغه واسه اون فرد در اون لحظه بولد باشه ولی تو  با این جمله بیشتر آزارش میدی😑خلاصه نمک نپاشیم به زخم هم دیگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انفالوش کن خودت    

به فکرم رسید ولی گفتم ضایس حتی گفتم‌برم به زنه ریکوئست بدم بعد به شوهرم گیر بدم چرا لایک کردی بازم میبینم حرکت چیپیه

همیشه یادت باشه پشت هر تاپیک یک انسان نشسته. یه زمانی از چیزی خوشت نمیاد با تاپیکی حال نمیکنی و... . بهترین کاری که میتونی بکنی رد شی و بهش فکر نکنی. اگر میخای انتقاد کنی باید این کارو درست انجام بدی. این که راحت به حال طرف گند بزنی نشونه ی قدرت تو نیست و ضعف تورو میرسونه. اگرم به نظرت دغدغه ی کسی مسخره س بهترین کاری که میتونی در حقش بکنی اینه که این جمله رو واسش ننویسی و نظرتو واسه خودت نگه داری شاید این دغدغه واسه اون فرد در اون لحظه بولد باشه ولی تو  با این جمله بیشتر آزارش میدی😑خلاصه نمک نپاشیم به زخم هم دیگه...

واقعا این چیزا مهمه؟

الان اینستای من همه همکارای مرد و همکلاسیای پسر و ...هستن

همسرمم همینه

چرا وقتی به هم دیگه اعتماد دارین اینکارا رو میکنید؟

مگه چیکار میکنن؟

مگه چیکار میکنیم؟

من اصلا نمیدونم کی لایکم‌ میکنه کی نمیکنه

شوهرم پست میزاره زیرش کامنت میزارن

ری اکشن ه دیگه

هرسال ذانشجوهام برام تولد میگیرن فک کنم با این تغکرات شوهرم باید طلاقم بده😬😬😬😬

واقعا این چیزا مهمه؟ الان اینستای من همه همکارای مرد و همکلاسیای پسر و ...هستن همسرمم همینه چرا و ...

عزیزم اخه بین اون همه ادم همکار و ناشناس یهو اینو فالو و لایک کرده یه کم عجیبه... حس بدی گرفتم

بخواب

موافقم 

منو شوهرم از روزی که نامزد کردیم تا الان که ۳ ساله ازدواج کردی همین موقع اینستا رو پاک کردیم که هیچ وقت چنین مشکلاتی واسمون پیش نیاد این فضای مجازی دردسر سازه ما فقط واتساپ داریم وقتیم پیش همیم گوشی دستمون نیست فقط از با هم بودن لذت می‌بریم 

2706