2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اعتماد به نفسمو از دست دادم بعد کرونا پانزده کیلو چاق شدم انگار رژیمم دیگه جواب نمیده

الان اولشه چند روز دیگه اثرات بدش شروع میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
تا حالا خوردی؟؟ دوستم خورده تو چهل روز هست کیلو لاغر کرده

ته ولی یه سرچ بزنی متوجه میشی چقدر عوارض داره

تو یک ماه هشت کیلو اصلا خوب نیست ترسناکه!!!

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
اعتماد به نفسمو از دست دادم بعد کرونا پانزده کیلو چاق شدم انگار رژیمم دیگه جواب نمیده

منم وزنم کم نمیشه انقد رژیم  انقد ورزش خودمو میکشم اخرش انگار هیچ غلطی نکردم😑 ولی واقعا ارزش نداره بنظرم یه وقت دیدی لاغر که نشدی هیچ تازه هزار تا مریضی هم گرفتی  دور ازجون

ته ولی یه سرچ بزنی متوجه میشی چقدر عوارض داره تو یک ماه هشت کیلو اصلا خوب نیست ترسناکه!!!

میگفتم اعتیاد اوره یکی از دوستانم که سه ماه خورد و به وزن ایده ال رسید رفته بود ازمایش اعتیاد داده بود منفی بود بعد گفت قرص هم قطع کردم مشکلی نداشتم دکترش تجویز کرده بود ..میگن تقلبیش خیلی زیاده

2706