2703
2553

خیر اخلاق و شعور به نظر من مهمه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سیرت زیبا خیلی مهمه

- خدا در نهایتِ زیبایی میگه : ‹‍ فَانّكَ بِاعيُنِنَا › یعنی : ‹‍ تو در حفاظت کامل مایی ! ›  میخوام بگم اگر فقط خدا رو داری نگران هیچی نباش . . جوری ازت مراقبت میکنه و مسیرایی رو بهت نشون میده که هیچ کسی نمی‌تونه ! هیچ کسی مثل خدا نمیتونه ازت محافظت کنه و راه رو بهت نشون بده👌😍
2714
اره هرکی میگه مهم نیست،خودشم میدونه مهمه☺️

واقققعا اولویت نیست، زیبایی که با غرور و خودفریبی زندگی و باهم بودن رو جهنم کنه عطاش به لقاش بخشیده است… ترجیح اینه که بجای خوردن کباب ترکی وسط جهنمو آتیش ابگوشت بخوری تو یک فضای امن و پراز آرامش.. برای همین اولویت نیست، چهره هم چیزیه که بسرعت بعد از چندماه کاملا عادی میشه برای طرف، خاصیت تمام چیزای مادی و‌متریالیستی همینه.شخصیت و فهم افراد خیلی مهم تره خیییلی! اینکه هرچچچقدرم زیبا باشیم خودمونو وقف انتخابمون کنیم که براساس معیارهای عقلانی انتخاب شده و بهش این اطمینان حسی و روانی رو بدیم که تمام زیبایی ها برای توست سالهای سال! زندگی مشترک نه معامله است نه گروکشی…

این نکته ی رمز اگر بدانی،دانی/ هرچیز که در جستنِ آنی،آنی!
واقققعا اولویت نیست، زیبایی که با غرور و خودفریبی زندگی و باهم بودن رو جهنم کنه عطاش به لقاش بخشیده ...

صدرصد این درسته🤍

من منظورم این بود ک هرکی خوشگل باشه غریبه ها خیلی تحویلش میگیرن مثلا هرچقد بهشون محل نذارن ولی باز میرن سمتش همش میبینم

2706