2737
2734

خانما من ماه پیش قرص اورژانسی مصرف کردم که اونم شک‌‌ به پیشاب داشتم و سر موعدم پریود شدم 

۳ روز بعد از تخمک گذاری رابطه سطحی داشتم که بازم استرس پیشاب دارم فقط ولی از صبش لک میدیدم تا شبشم ادامه داشت 

الان نیاز من قرص مصرف کنم؟ یا امکان بارداری نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعی جلوگیری میکنی؟؟؟خیلی خطرناکه هاااا جلوگیریتو عوض کن

مطمعنم‌ که منی نخورده اصلا فقط شک به پیشاب دارم از دکتر انلاین پرسیدم گفت احتمالا بخاطر قرص لک بینی 

فقط میگم اگه پیشاب باشه تاثیری داره که قرص بخورم یا نخورم؟!

مطمعنم‌ که منی نخورده اصلا فقط شک به پیشاب دارم از دکتر انلاین پرسیدم گفت احتمالا بخاطر قرص لک بینی& ...

واسه من که تاثیر نداشته تا الان ولی بدنا فرق میکنه بعضیا شنیدم با همین پیشاب حامله شدن اگه مرتب رابطه داری یکاریش بکن این قرصای اورژانسی اگه زیاد استفاده بشه خیلی عوارض داره حالا به اینبارو بخور یه موقع حامله نباشی...پلی حامله شدن انقدم الکی نیست ما که چندسال طبیعی بوده و چیزی نشده خداروشکر

من خوشحال ترینم😍😍😍
2738
واسه من که تاثیر نداشته تا الان ولی بدنا فرق میکنه بعضیا شنیدم با همین پیشاب حامله شدن اگه مرتب رابط ...

اره ریسکشو نمیخوام بکنم الان قرص خوردم امیدوارم حالم بدتر نشه و سر موعود بشم از روش ال دی مصرف کردم ۲ روز ۴ تا که میگن امیدوارم ول کردم پریود بشم چون قبل رابطه کلا لکه بینی داشتم