2737
2734

سلام بچها خیلی دلم گرفته خیلی ناراحتم یه مدته شوهرم باهام خیلی سرد و بد شده العان تو جاده ایم داریم میریم مسافرد دوستش و زنشم هستن به زن دوستش میگه عزیزم به من میگه هوی خیلی قلبم شکسته حالم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قلبم خیلی درد میکنه یه مدته همش نادیده میگیره و اذیتم میکنه با وجود این ک خیلی دوسش دارم دارم دیوونه میشم حالم خیلی بده این حق من نیست حق دوسداشتنم این نیست 

2738
وای چه بد خیلی کارش زشته

خیلی اذیتم میکنه ی مدته خیلی نادیده میگیره بهم زنگ نمیزنه سر کاره جواب پیام های عاشقانمو نمیده همش دنبال بهونس ک نباشم ی مدته اصلا نگفته دوسم داره نگفته دلش برام تنگ شده بغض داره میکشدم خیلی حالم بده زندگیم به مو بنده بزور زندگیمو نگه داشتم 

بچها ۲ روز دیگه روز پدره پدرم فوت شده کاش بود تا اسن روزامو رو شونه هاش گریه میکردم واقعا حالم بده برا پدرم صلوات بفرستید و از خدای مهربونم بخاید ک زودتر حالمو رو به راه کنه اشکام همینجوری داره میریزه

هرکس به یه نحوی تحت فشاره و مشکل داره نمیشه گفت مال کی بدتره ازکی بهتره مشکل هرکسی واسه خودش سختترینه.ان شاالله همه مشکلشون حلشه.روح پدرتون درارامش باشه ان شاالله.

سعی کن بهش بی توجه باشی 

2706