2733
2734
عنوان

یاعلی،هر کس از خدا میخاد حاجت بگیره بگه یا علی

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 34 پست
اها یعنی بدون صلاح خونوادت ازدواج کردی وای طرف منم میگ اگ راضی نشن خدای نکرده مجبوری خودم عقدت میکن ...

باور کن بخاطرش پدر مادرم خونشون کرده بودم تو شیشه 

پدرم داشت از دست میرفت هر چقدر خانوادم گفتن بابا این بدرد نمیخوره من عقل ام واقعاااا از دست داده بودم فقط چشمام اون جنیاتکارو میدید بدون اون اصلا نمیفهمیدم کجام و در چه حالم باش فرار کردم و پدرم مجبوری رضایت داد حتی مادرم تا اخرین لحظه چشماش خیس بود و من بخاطر اون نامرد چقد به مادرم بد کردم بقران دو روز بعد بم خیانت کرد چون بدون دردسر منو بدست اورده بود حتی برام پولی خرج نکرد طلاهام فروختم واسه خودم لباس و حلقه خریدم بهش فشار نیادب امام علی قسم اسم زن خراب روم گذاشت پیش پدر و مادرم و همه غریبه اشنا بهم فحش هایی ناموسی میداد حاملع بودم ۳ ماههم بود انداختم بیرون گفت برو واسم هر جور شده از هرجا پول تهیه کن پدر مادرم جمع ام کردن و بالا سرم اومدن وگرنه خدا میدونه منو بچه دو ماهه ام الان کجا بودیم بخدا یک‌ریال ب بچه ام خرج نکرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها یعنی بدون صلاح خونوادت ازدواج کردی وای طرف منم میگ اگ راضی نشن خدای نکرده مجبوری خودم عقدت میکن ...

اصلا دوستم مازن ها همه هیکلمون احساسه و و وقتی قلبمون رو ببازیم حاضریم جونمونم بدیم تا پدرت رضایت نداد اصلا زور نکن گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی 

یک قدم بدون رضایت خانوادت برندار بعدا میفهمی من چی گفتم. 

من نادون چون خانوادم زمین زدم اسمم شد خراب و هرزه و زندگیم ۲ ۴ ماه بیشتر دوام نداشت و بخاطر بچه ام باید تا ابد بسوزم خیلی بلاها سرم اورد که باید کتاب نوشت تو عرض ۱ سال پیر شدم یا علی منو بچه ام از دست اون هیولا نحات بده

2728
چرااخه اینجوررفتارمیکنه چراجدانمیشی فدات

در شرف جدا شدن هستم حتی شناسنامه بچه رو رفت جلو جلو از ثبت احوال گرفت ادمی که یک ریال خرج نکرد حتی پول سزارین و مادرم از زیر سنگ ام شده جور کرد الان پول شیر خشک و پوشک اصلا خبر داره اون نامرد.  ولی بخاطر یارانه و وام بچه بدو بدو رفت شناسنامه بچه ام صاحب شد بهداشتم پرونده تشکیل نمیدون بدون شناسنامه برا واکسن اینقد جتایتکاره ب یه طفل معصومم رحم نداره

ای باباچقددلم گرفت خیلی بدخداخودش کمکت کنه و نظرکنه بهت

انشالله دوستم دعا کن واسم. فقط یه وکیل خبره و کار درست میتونه اینو سرجاش بشونه من و خانوادمم که واقعا پول وکیل نداریم اینم از بی کسی مون داره سواستفاده میکنه

2738
امیدت بخداباشه خداخیلی مهزبون ترازین حرفاس

درسته خدا خودش شاهد و ناظر من باید سرم ب سنگ میخورد چون ب پدر مادرم بخاطر یک غریبه پشت کردم ولی دلم ب حال طفل معصومم میسوزه که بخاطر کم عقلی من اینطوری گرفتار شد خدا انشالله بحق امیرالمومین منو بچه ام راحت کنه از دستش بی سرو صدا از زندگیمون حذف بشه الهی امین. 

انشالاامیدت بخدا ازین ب بعدهوای خونوادت داشته باش

اره دیگه بی اجازه خانوادم کاری نمیکنم. 

انشالله مشکل تو هم ب زودی حل میشه اصلا نگران نباش خانواده همیشه خیرو صلاح فرزندشون و میخان

2706