2733
2734

بچه های کوردای اسداباد بخان دخترشوهربدن رسمشون چجوره

برامهریه و جهیزیه

و اینکه چجورهستن و رسم خاصی دارن

بسازن زورگوان چجورن میشه بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه جای ایران سرای من است.

فک بکنم این روزا دیگه همه جا شبیه هم شده فرقی نداره .

زیاد بگیرن زیاد هم میزارن برا هر چی 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2731
عزیزم همه که یه شکل نیستن  مثلا ما اصالتا برا هشترودیم همه میگن هشترودیا بدن و فلان  ولی ...

گلم هشترود کجامیشه...حالا اگ کسی بدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

2738

من کورد کرمانشاهم 

البته یکی از شهرستان ها 

جهاز مهاز  و سیسمونی اینا اصلا نداریم 

فقط دختر دسته گل رو تحویل داماد میدم تمام

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
من کورد کرمانشاهم  البته یکی از شهرستان ها  جهاز مهاز  و سیسمونی اینا اصلا نداریم&n ...

من خودمم کوردم ولی رسم جهیزیه داریم خدایی...یعنی کوردای اسدابادجهیزیه نمیدن؟

من خودمم کوردم ولی رسم جهیزیه داریم خدایی...یعنی کوردای اسدابادجهیزیه نمیدن؟

نمیدونم گلم 

ولی ما رسم نداریم 

درکل همه چیز با داماد هست 

شما هم برید؟ تحقیق اینجا فک نکنم  چیزی دستگیرتون بشه

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
اره گل

من چند وقت تاپیکات دنبال میکنم

یکی از دوستام شرایطش تقریبا مثل شماست خیلی مردد طفلی

فقط میخواستم بدونم عشقتون فقط عقد کرده بودن یا عروسی هم کرده بودن؟؟خانواده خودتون مختلف نیستن؟؟

2706