2726
عنوان

یه سوال مهم دارم

182 بازدید | 13 پست

دخترا از چه سنی پریودشون منظم میشه مثلا دختری که 13سالگی پریود شده طبیعیه تو 16 یا 17 سالگی هر 3 یا 4 ماه پریود بشه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها میشه لطفا کمکم کنید تا بتونم کسب درامد کنم امروز باید ۲۰ نفر  و معرفی میکردم ولی فقط ۵ نفر تونستم🥺🥺🥺 میشه لطفا کارنت دانلود کنید و کد معرف ۹۵۱۰۷۸۸۴۲بزنید تا بتونم ده تومن دریافت کنم  پلیزززز 

نه طبیعی نیست زود پریود شدن ربطی به مشکل هورمونی نداره  منم زود پریود شدم از ۱۶سالگیم مشکل پری ...

ازمایش داده گفتن مشکلی نداره سونو هم مشکلی نداشت پس چرا پریود نمیشه خیلی عجیبه

ببخشید میتونم بپرسم مشکل شما چی بود؟ درمان شدید؟ 

ازمایش داده گفتن مشکلی نداره سونو هم مشکلی نداشت پس چرا پریود نمیشه خیلی عجیبه ببخشید میتونم بپرسم ...

من خونریزی شدید گرفتم یهو در حدی که بهم خون وصل میکردن تو ۱۲سالگی دکتر بهم قرص ضد بارداری داده بود که کم میشدم بعد بخاطر اون قرصا اختلال پیدا کرد بعد کیست گرفتم و الانم ۲۳سالمه و هنوزم همین مرض هست 😅والا نمی‌دونیم 

ولی بی مشکل پریود نشدن امکان نداره 

چه علایم دیگه ای داره؟ اضافه وزن؟ موی زائد؟ جوش؟ بد خلقی؟ درد پریود؟کیست؟فیبروم؟ اگه از این علایم داشته باشه احتمالا پلی کیستیکه و باید سبک زندگیشو اصلاح کنه(قند و شکر مصنوعی نخوره چیزای کافئین دار نخوره مواد شیمیایی و ارتیشی رو محدود کنه شبا زود بخوابه و.....) چون دکتر هم که بری قرص میده و قرص یه چیزیه که قطع شه دوباره بر میگرده

چه علایم دیگه ای داره؟ اضافه وزن؟ موی زائد؟ جوش؟ بد خلقی؟ درد پریود؟کیست؟فیبروم؟ اگه از این علایم دا ...

هیچکدوم از این علائم رو نداره فقط پریودش خیلی نامنظمه. سال اول تقریبا بهتر و منظم تر بود بعدش اینجوری شد 

هیچکدوم از این علائم رو نداره فقط پریودش خیلی نامنظمه. سال اول تقریبا بهتر و منظم تر بود بعدش اینجور ...

خب همین نامنظم بودن پریود یکی از دلایله و چون سنش پایینه هنوز علایم ثانویه رو خداروشکر نداره ولی باید در حد امکان رعایت کنه