2703
2553

بچه ها میشه لطفا کمکم کنید تا بتونم کسب درامد کنم امروز باید ۲۰ نفر  و معرفی میکردم ولی فقط ۵ نفر تونستم🥺🥺🥺 میشه لطفا کارنت دانلود کنید و کد معرف ۹۵۱۰۷۸۸۴۲بزنید تا بتونم ده تومن دریافت کنم  پلیزززز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به جای بالم لب،  روغن بنفشه زیتون هرشی تو نافت بچکان،  ماساژ بده دور ناف ات رو.  بعد مدتی میبینی لب ها ت نرم شدن

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
من از اون بالم فانتزیا ک گربه ان رنگی رنگی ان استفاده میکنم خیلی راضی ام شب میزنم صب لبام خوب میشه

منم از اون فانتزی ها که گردالوئن میزنم والله زیاد اثر نمیکنه 

یا چون من پوستم و لبم خشکه اینجوره

2714
به جای بالم لب،  روغن بنفشه زیتون هرشی تو نافت بچکان،  ماساژ بده دور ناف ات رو.  بعد ...

🙈😂نمیتونم چون نافم پیرسینگ داره حال ندارم هی درش بیارم بزارم باز 

ولی آره منم اینو شنیدم 

😂😂😂اونو بزنم مثل گاو لیس میزنم بدتر میشه

منم همینم😂

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
2706