2737
2734

دوستان هفتم تولدم بود... دست بابام این ماه خالی بود گفت کادو سر فرصت بهت میدم ...منم دنبال تحقیق درمورد وسایل جهیزیه بودم امروز اومده ماشین پر از وسایل برام خریده همون رنگی که دوست دارم همون چیزایی که نشون میدادم ولی مارک کاستلو هیچ آشنایی باهاش ندارم میگه یارو دوستش بوده گفته دلمونتیه چون تحریم هستیم شده کاستلو دلم نیومد ناراحتش کنم تشکر کردم از خوشحالیم اشکش در اومد ولی من مارکش رو نمیشناسم چیکار کنم دلم نمی‌خواد دلشو بشکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دستش درد نکنه ، یه روزی میفهمی مارک و اینچیزا حتی یک درصد ارزش و اهمیت ندارن ، سایه ی پدرتون مستدام ، از اعماق وجودت سپاسگزار باش ، هر مارکی باشه راضی که باشی خوب کار میکنه برات نگران نباش

دستش درد نکنه ، یه روزی میفهمی مارک و اینچیزا حتی یک درصد ارزش و اهمیت ندارن ، سایه ی پدرتون مستدام ...

زنده باشی عزیزم ممنون از لطفتون مهربون انشالله که خوب کار کنه دلم نمیاد بگم نمیخوام اصلا با دیدن ذوقش نمیتونم بگم که نمیخام

2738
زنده باشی عزیزم ممنون از لطفتون مهربون انشالله که خوب کار کنه دلم نمیاد بگم نمیخوام اصلا با دیدن ذوق ...

ببین عروس جاریم بخاطر سرویس چینی جهیزیه ش باباش رو یکبار دیگه فرستاده بود بازار تا چیزی که خودش میخواد بشه ، بعد چند سال انقدر از خودش ناراحت بود که حد نداشت ، میگفت زنعمو به شدت پشیمونم چرا بخاطر چنین چیزی بابامو اذیت کردم چرا و ...

ببین عروس جاریم بخاطر سرویس چینی جهیزیه ش باباش رو یکبار دیگه فرستاده بود بازار تا چیزی که خودش میخو ...

پس انشالله که هرچی خیره نگهشون میدارم فقط نمی‌خواستم جلو خانواده داماد اذیت بشم خواهرش یه کوچولو همیشه ناراحتم می‌کنه برای همین حساسم

پس انشالله که هرچی خیره نگهشون میدارم فقط نمی‌خواستم جلو خانواده داماد اذیت بشم خواهرش یه کوچولو همی ...

نذار کسی اذیتت کنه ، هر کسی چیزی گفت جوابش رو محترمانه و با خنده بده حساب کار بیاد دستشون