2726
عنوان

چقدر بعضی پسرا بی حیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 85 پست

دوباره بذار 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همشون ک اینجوری نیستن

نگفتم همه اینجوری هستن

پرسیدم واقعا هیچ حدسی نداری چرا بعضی پسرا این کارو می کنن؟ هدفشون چیه از دید تو

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین
2728
عکس فرستادم زود پاک کردم گزارش چیه

دوباره میذاری؟ 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

بزار دیگه ریدی ب اعصابم هوففف

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 
حالا کجابود ازکجااومد گفت قصدم ازدواجه گفت وتوهم زودی باور کردی

من محجبه ام گفت مادرم با مادرتون میخواد حرف بزنه فقط قبلش من عکستون رو ببینم چون من فقط عکس یه چشم پشت پروفایل اینستام گذاشتم کامل نیست عکسم خیییلی اصرار کردبذارین اشنا بشم قصدم ازدواجه بعد گفت نماز هم میخونه و شماره مادرمو بزور گرفت من جواب مثبت ندادم محترمانه گفتم اما خب باز اصرار داره

آدم هارو هر طور ببینی خودت همونطوری هستی محبت نیرومندترین و قوی ترین سلاح است😇