2737
2734
عنوان

دوست پسر جدیدم بیش از حد چاقه

| مشاهده متن کامل بحث + 5091 بازدید | 48 پست
بش بگو عزیزم کمتر بخور جمعتر بشین مریض میشی بااین وضعت 

فک کنم مریضم شده ...نمیدونم چجوری خورده ک در این حددد چاق شده

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا من عاشق پسرای چاقم😑هر چی لاغره میاد سمتم کلا برعکسه

چاقی ک شکمش خیلق گنده باشه 

حتی تو رابطه م خوب نیست

شبا خرو پف میکنن و زیبایی ندارن

من مرد هیکلی دوس دارم ولی ...شکم ۹ ماه نه

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
2738
فک کنم مریضم شده ...نمیدونم چجوری خورده ک در این حددد چاق شده

چند کیلو میخوره باشه

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁

چون دوسش نداری اینطور بنظرت میاد وگرنه من کسی بودتوزندگیم ک حداقل ۱۳۰بود وزنش ولی من عاشقش بودم وخیی جذاب بود برام البته خوشتیپ بود ولی شکم داشت حسابی 

کاربر بی اعصابم ؟؟ ور آر یو؟
ماشاالله مگه چند تا داشتی تاحالا  راستی یه سوال دارم مثلا شما ک خیلی دوست پسر عوض میکنید وقتی ...

سرگرمی

2706