2733
2734

ما خیلی شکمو هستیم

این سه روز رو براش هرچیزی که دوست داره درسن میکنم

صبح رو با آب هویج آغاز کردم براش که عکسش موجود نیست:)

ناهار به سختی یه دستی و یهددست بچه بغل قیمه گذاشتم که باز عکسش نیست:)

شام به سختی یه دستی و ... :) پیتزا درست کردم با خمیر فرد اعلا اصلا تا حالا خمیر پیتزا اینقدر خوب نخورده بودم

دو ساعت پای خمیر بودم فقط:/

که این یکی عکسش هست

با بدبختی کوکی مورد علاقه ش رو هم درستیدم که عکسش هست:)

فردا نمیدونم بتونم کیک بپزم عالی میشه خامه ای ش کنم دیگه خیلی خوشحال میشه:)

خدا کنه یکی شام دعوتمون کنه:)ای خدااااا

و پس فردا هم فلافل درست میکنم با خورش کرفس که عاشقشه

سه تا جوراب هم بهش کادو دادم 😁😁😁آخه واقعا لازم داشت

بچه ها میشه لطفا کمکم کنید تا بتونم کسب درامد کنم امروز باید ۲۰ نفر  و معرفی میکردم ولی فقط ۵ نفر تونستم🥺🥺🥺 میشه لطفا کارنت دانلود کنید و کد معرف ۹۵۱۰۷۸۸۴۲بزنید تا بتونم ده تومن دریافت کنم  پلیزززز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم خیلی یه دستی بچه بغل آشپزی کردم

چند دقیق پیش گوشیشو چک کردم تو اینستا دایرکت با کلی زن و دختر لاس زده... مردا همیشه خوشحالن...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706