2726

میگه چند جلسه دوستانه بریم بیرون صحبت کنیم

منم خونوادم یکم سخت گیرن چون من تک دخترم

خونوادم میگن اول بیاد خواستگاری بعدش برین صحبتا رو بکنین

این آقا هم میگه نه اگه بیام خواستگاری کارو تموم شده میدونن شاید تو جلسات اول کنسل شد قضیه

یا واسه من بد میشه یا شما چون شهر کوچیکه

به نظر شما حرف کی درسته ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب خانواده ها درجریان باشن اگه خوشتون اومد بیان خاستگاری🥴

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)

میتونن واسه اشناییت بیاد با مادرش فقط حتما ک اول کاری نباید بیان خواستگاری ک

آنچه ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت! حیف بی دقت گذشت اما گذشت! تا كه خواستیم یک «دوروزی» فکرکنیم  بر درِ خانه نوشتند؛ ( درگذشت )

باید اول خانواده در جریان باشن .شاید قصد ایشون اصلا ازدواج نیست که امتناع میکنه

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

خانواده ات .

بگو چون شهر کوچیکه اگر من رو با شما ببینند برای من خوب نیست . چون معلوم نیست چی میشه . بگو چون برای یک دختر خواستگار زیاد میاد و میره ، خانواده ها صلاح می دونند ، تا به درصدی از قطعیت نرسیده تو جامعه با هم دیده نشیم . بگو خانواده من مشکلی ندارند   که شما چند جلسه تشریف بیارید . خواستگار های قبلی هم که به توافق نرسیدیم منزل تشریف آوردند و چند جلسه صحبت کردیم . از جانب خانواده ما این موضوع حل شده است 

کدومشون حرف حق میزنه؟ پسره یا دختره؟

ب نظرم درست ترین حالتش این تحت نظر خانواده پسر و دختر ی مدت باهم برن بیرون بچرخن بعد خواستگاری نه ب قصد اشنایی فقط دو تا خانواده باهم اشنا بشن اونم اسمش خواستگاری ن اشنایی میتونن بیرونم برن 

بعدش ک همو شناختن رسمی بیان خواستگاری کنن

2706