2733
2734
عنوان

شما با همچین مردی ازدواج میکنید؟

322 بازدید | 30 پست

فکر کنید خودتون یه شغل خوب و درامد دارید. یه پسر میاد خواستگاریتون که اونم یه بار ازدواج کرده با دخترخاله اش و اتفاقا عاشق شده و ازدواج کردن یه سال بعد از عروسیش طلاقش داده بهونه هم واسه طلاق اینو آورده که دختره هی از خانواده پسره الکی بد میگفته. پسره خانواده معقولی داره خودش خیلی سربه زیره ولی تازه هفت ماه از طلاقش گذشته. مدام تو نمایشگاه و دوره های اضافی علمی و باشگاه و ... اس و دست و دلبازه و خوش قیافه اس و خوب قربون صدقه ی دختره میره. خونه هم داره و کلیییی رفیق داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید خیلی تحقیق کنی حرف خود پسره مشکوکه

منم به دوستم میگم ولی میگه نه خانواده پسره خیلی خوبن اون لیاقتشو نداشته و پسری با این اخلاقیات و این همه حسن چرا باید دختره طلاق بگیره معلومه بی لیاقت بوده

انگار شوهر سابق مننو گفتی☹️

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
منم به دوستم میگم ولی میگه نه خانواده پسره خیلی خوبن اون لیاقتشو نداشته و پسری با این اخلاقیات و این ...

خب دوستت داره با سر میره تو چاه

وقتی انگیزه ای برای ادامه‌ این زندگی نداشتی، به نسخه‌های دیگه ای از خودت در آینده فکر کن و به اونها فرصت زیستن بده 🤍
2738
خب دوستت داره با سر میره تو چاه

ببین با اینکه درامد داره قیافه اش خیلیییی معمولیه. خانواده اش خیلییی خسیس و بد سلیقه ان. پسره ولی خوشتیپه خیلی خوش سر و زبونه تو این مدت یه اندازه کل لباسایی که دختره تو کل عمرش خریده براش لباس خریده. میبرتش رستوران و کادو بهش میده مدام قربون صدقه اش میره میگه کاش اول تو رو میدیدم

شما چرا طلاق گرفتین ؟

خانوادش روانی بودن خودش بدتر

وکیل وقتی با مادرش حرف زد گفت کاش ببرن اینو بستری کنن باورت میشه بحث مهریه شد جلو همه خودشو زد زمین زمینو چنگ میزدو جیغ میزد که مهریه نمیدیم 

شوهرم بدترین خیانتارو بهم کرد با دختر عمشم رابطه داشت 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
2706