2733
2734
عنوان

طلاق به خاطر حماقت خودم. .. 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 45 پست

بیخیال کار های گذشته جای همونجاس گذشته, رها کن این فکرارو, کاریه که شده دیگه اهمیتی نداره, ازش تجربه بگیر برا اینده, تو همینی که هستی, همه ی ادما گاهی اشتباه میکنن پس خودتو مقصر ندون و اینقدر خودتو سرزنش نکن, زندگی هنوز در جزیان

برای سلامتی امام زمان صلوات

کار کردن و معاشرت با دستان چیز بدی نیست که اتفاقا نشونه ی اینه که خانم خیلی مستقل و آگاهه اینا دلیل بر جدایی نمیشه که عزیزم خودتا عذاب میدی الکی تقصیرها را میندازی گردن خودت اخلاق شوهرت چطور بود اونم بگو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما دوتا بچه بزرگ داری درسته بعد طلاق کجا میمونن

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2738
بابات علم غیب نداشته ک عزیزم این عقل خودت بود ک باید تصمیم درست میگرفت و می‌سنجید همیشه ک بابات نی ب ...

مامانم میگفت کار نکن زیرچشمات گود نشه دیگ کسی،نمیاد خواستگاریت 

گولش خوردم الان رو سرم سواره هی منت هی منت 

از بعد امتحانام میخام برم سرکار یواشکی

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
خودت طلاق می گیری یا اون طلاقت می ده اگه بدرد نخوره چرا ناراحتی

بدرد بخور که نبود.... از اشتباهات خودم ناراحتم... آخه 11سال عمرم به باد رفت و بابایی که باهام آشتی نمی کنه و سر سنگین هست... احساس می کنه من آبرو شو بردم... ودلش ازم شکسته

جلوی ضررو از هرکجا بگیری منفعته... از این به بعد پخته تر رفتار کن برات درس عبرت بشه شکست تصور نکن هم ...

دیگه اعتماد همه رو از دست دادم... دل همه ازم شکسته... هیچ کدوم از اعضای خانوادم روم حساب نمی کنن... میگن تقصیر خودشه گوش نداد به حرف ما... 

خیلی دوست دارم به گذشته فک نکنم... به نظرت الان چیکار کنم... 

الان دیگه من نمیدونم, فقط میدونم ذهنت ارزش نداره که با فکرای پوچ بیهوده خراب شه, خو بشین فکر کن چیکار کنی حالت خوبه همون کارو انجام بده 

برای سلامتی امام زمان صلوات
2706