2733
2734
عنوان

طلاق به خاطر حماقت خودم. .. 😭😭

1132 بازدید | 45 پست

چرا من کارهام همش اشتباه هست... مثلا 2ساله پیش بابام گفت رفیق بازی نکن... گوش نکردم تا الان کارم به جدایی کشیده... بابام گفت کار نکن... گوش نکردم... بابام گفت این شوهرت بدرد نمی خوره گوش ندادم .... الان خیلی پشیمون چرا هیچ وقت به حرفهاش گوش ندادم... 😭😭کسی می دونه من چرا اینجوری بودم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پناه برخدا..حالاچرامگه چیشده ی توصیح بده

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

دوستان کسی از اسدابادهست یا رو رسم و رسوماتشون شناخت داره؟

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2738

بابات علم غیب نداشته ک عزیزم این عقل خودت بود ک باید تصمیم درست میگرفت و می‌سنجید همیشه ک بابات نی بگه بکن نکن در مورد استقلال مالیتم فکر کنم تنها چیزیه ک از نون شب برای زن واجب تره 

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️
2706