2726

نمیدونم چرا فامیلای شوهرم اینجوری ان از بین این همه شاید تک و توک دیده باشم پرده تو خونه هاشون وصل باشه پشت پنجره اکثرشون پرده ندارن و واسه اینکه تو خونه معلوم نشه شیشه ها رو با روزنانه یا کاغذ رنگی پوشوندن بنظر من خیلی چهره زشتی داره پولدارم هستن یعنی دلیل مالی نداره روم نمیشه بپرسم مگه پرده چشه شما فکر میکنید واسه چی اینکار و میکنن خب حتما دلیلی داره

نصف شبی مخم و درگیر کرده  فک کن تمام وسایل و دکور خونه شیک و پیک و صدتا چسان فیسان بعد یهو کاغذ کادو زرد گل گلی شیشه های پنجره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بدون پرده هرگز

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خونه منم شیشه هاش گل گلیه  

پرده نزدم.

شاید دلیلش مستاجر بودنمه که دل نمیکنم برای هر خونه یه نوع پرده بزنم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
خونه منم شیشه هاش گل گلیه     پرده نزدم. شاید دلیلش مستاجر بودنمه که دل نمیکنم برای هر خ ...

به نظر من صاحب خونه باید پرده بزنه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

با پرده بازو بسته کردن پنجره سخته قدیما ریلی بود بهتر بود 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
2706