2737
2739
عنوان

نفقه

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 46 پست
نه بابا ، زنگ میزنن، هم به شما و‌هم به همسرتون، ولی منم برام عجیبه برای ناشزه نفقه نمیدن که

نفقه معوقه میشه یا نفقه بچه 

ولی نفقه جاریه نمیدن

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون ولی من بخاطر نفقه پرسیدم شرایط طلاق میدونستم بازن ممنون شب خوش

آگاه باشید 

شرایط طلاق دارید که عجیبه تا الان منتظر موندید.

در هر حال عمر و زندگی و آزادیتان را به نفقه و مهریه و.... گره نزنید. در هر حال تمام اختیارات دست شماست.

ممنون از توجهتون.شبتون بخیر

مهریه رو میده نفقه نگرفتم تا الان چندسال

نفقه معوقه ینی گذشته رو برو تقاضا بده محکوم میشه باید قسطای اونم بده

ببین شوهرمنم اینجوری بود طلاق نمی‌داد سه سال اذیتم کرد الان خودش داره میده اخه پا رو دمش گذاشتم اذیتش کردم 😐

ببین الان ک ازدواج کرده حتما نمیخواد کسی سرش آوار بشه به نظرم دو راه بیشتر جلو پاش نذار.یا طلاقت بده

یا ببرتت ور دل اون یکی زنش بشی آیینه دقشون :)))))

دیگ زنش بهش فشار میاره برا طلاق

یا بگو باید برام خونه و وسیله جور کنی و نفقه و مهریه هم بدی

چرا جرش نمیدی؟؟

2738
عسر و حرج!  نه بزرگوار چرا مسئله رو به نفع مردا تغییر میدید. در مسائل خانواده همه درگیرند نه ...

عزیزم دیدم که میگم، عسر و حرج ناشی از ازدواج مجدد البته با مجوز قانون! به این راحتیا نیست و سلیقه ایه، من خودم درگیرش بودم و هستم، توی کتاب و قانون خیلی چیزا نوشتن که در دادگاهها اصلا بهش کاری نکردن، متاسفانه واقعیت تلخیه، 

چجوری شرایط طلاق داره؟نداره 

اگر خانومی به دلیل عدم طلاق مرد و... به سختی و دشواری بیفته ( از هر جهت ) اگه دادگاه این سختی رو احراز کنه حکم به طلاق میده. حالا برخی ها به هر دلیلی میخوان این دادگاه رفتن و....کشش بدن. ولی باید زود تموم کرد و خودت رو نجات داد نه اینکه طولانی کرد.

اگر خانومی به دلیل عدم طلاق مرد و... به سختی و دشواری بیفته ( از هر جهت ) اگه دادگاه این سختی رو احر ...

همین عسر و حرج خ خ خ سخت ثابت میشه مثلا برای کتک قاضیه میگفت باید دست و پات بشکنه تا بشه عسر و حرج

کبودی قبول نبود 😐 

عزیزم دیدم که میگم، عسر و حرج ناشی از ازدواج مجدد البته با مجوز قانون! به این راحتیا نیست و سلیقه ای ...

قابل حله بزرگوار. فقط در مسائل خانواده علی الخصوص طلاق باید زود توافق کرد و تموم کرد. وگرنه باور بفرمایید عمر ها و جوانی ها میره.

در هر صورت ممنون از توجه و تذکر شما.

قابل حله بزرگوار. فقط در مسائل خانواده علی الخصوص طلاق باید زود توافق کرد و تموم کرد. وگرنه باور بفر ...

اختیار دارید، حق با شماست. حیف از یک روز که در راهروی دادگاهها تلف بشه ولی خوب گاهی ناخواسته واردش میشی و مجبوری تا تهش بری چون طرفت بی وجدان و لجبازه و برای آزار شما حاضر به توافق نیست، ممنون از راهنمایی های شما🙏🏻🌹

2706