عنوان

نفقه

612 بازدید | 46 پست

سلام خانوما من برا نفقه درخواست کردم جلسه رسیدگی وقت دادن رفتیم شوهرم وکیل داشت ولی دوبار برا تمکین محکوم شدم.بعد چون با جلب نظر کارشناسی خواسته بودم همون روز رسیدگی گفتن باید ۴۰۰تومان برا کارشناسی پول واریز کنم شماره حساب اینا ندادن.منم فقط رفتم ۴۰۰تومان از قوه قضائیه زدم هزینه کارشناسی رفت رو پرونده بعد عصر همون روز ابلاغ اومد که باید پول کارشناسی واریز کنم تا ی هفته هم وقت داد.الان نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مجدد مراجعه کنید به شعبه و بگین که پرداخت شده.

بله تبریز هستم پرونده شهرستان باید برم شنبه تعطیل اداره ها برم یا یکشنبه برم،ببخشید کسی میدونه مراحلش چی هست و چه حرفایی باید بگم ک کارشناس بتونه حکم ب نفع من صادر بشه 

طلاق می خواهید یا فقط نفقه؟ تمکین عام و خاص دارید یا نه؟ مهریه گرفتید یا نه؟ 

مهریه قسط بندی شده سالی یک سکه و بگم ک خودمم ناشزه شدم شوهرم ازدواج کرده از سال ۹۷ خونه پدرم هستم ن طلاق میدن ن میبرن خونه. ببخشید تمکین عام و خاص متوجه نشدم 

بله تبریز هستم پرونده شهرستان باید برم شنبه تعطیل اداره ها برم یا یکشنبه برم،ببخشید کسی میدونه مراحل ...

کارشناس کارش تعیین مبلغ هست ، نه اینکه بگه تعلق میگیره یا نه، چند تا سوال در مورد شرایط زندگی و تحصیلات و خانواده میپرسه و بعد نظرش رو میگه

2706