2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تحرک پیاده روی مصرف نکردن کربوهیدرات

تحرک؟؟؟؟

من تایم استراحتم که الانه داشتم حلقه میزدم.فکرشو بکن چی باعث شده در طول روز من وقت نکنم ورزش کنم!!!

دوتا وروجک شیطون تو خونه دارم که وقت نمیکنم سر بخارونم.مامان اب مامان جیش.مامان کارتون.مامان نون.مامان داداش.

من بعضی وقتا وقتی میشینم حس میکنم پاهام از خستگی بی حس شدن.تحرکم زیاده.شکم نمیره که نمیره

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2728

یکی از مواقع استجابت دعا،موقع بارونه

برای همه کسایی که گفتن،مشکل دارن،غم و غصه دارن،مریض هستن

دعا میکنم

خدا تن سالم بهشون بده،

خدا گره از تمامی مشکلاتشون تک به تک باز کنه.

انشالا همگی حاجت روابشین،

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
تحرک؟؟؟؟ من تایم استراحتم که الانه داشتم حلقه میزدم.فکرشو بکن چی باعث شده در طول روز من وقت نکنم ور ...

اون شکم بخاطر زایمانه منه لاغر بازم شکم دارم چربیم نیست پوست اضافست😐

2738
منم🥲😍 ولی این جمله رو به مامانم میگفتمااا چپ چپ نگام میکرد میگفت بخاااااااب😂😂

وای مامانا عشقن،تنشون همیشه سلامت  

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
اینقد وقت شب ناموسن؟😂😂

در  طول روز گیرم نمیتونم بیشتر اوقات.شبا هم کارای خونمو میکنم هم بتونم حلقه میزنم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
منم شکمم نمیره که نمیره آخرش دارم میرم ِلاغری موضعی فعلا دوجلسه رفتم

انشالله که نتیجه میده گلم

تحرک؟؟؟؟ من تایم استراحتم که الانه داشتم حلقه میزدم.فکرشو بکن چی باعث شده در طول روز من وقت نکنم ور ...

منم هم.

دوتا پسرام شیربه شیر هستن،عینهوووو تا هووو

به جون هم میفتن.

الان یکی کنار من خوابه تو اتاق،یکی تو حال کنار باباش

2706