2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حیدر بابا گول غنچه سی خندان دی..

اما حیف اورَک غذاسی قاندی..

زندگانلیق بیر قارانلیق زندان دی..

بود زندانین دَربه چَه سین آچان یوخ..

بو دارلیقدان هچ قورتولوب قاچان یوخ..

حیدر بابا گویلر بوتون دوماندی..

گونلریمیز بیر بیرینَن یاماندی..

بیر بیریزدَن آیریلمایین آماندی..

یاخشیلیقی اَلمیزدن آلیبلار..

یاخشی بیزی یامان گونه سالیبلار..

🖤
بیر زدر ور بلکه یادوا دوشدو

اولدوز گلیب آی اولماز

بهار گلیب یای اولماز

نجیب لرین ایچینده

هیچکس سنه تای اولماز

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
اولدوز گلیب آی اولماز بهار گلیب یای اولماز نجیب لرین ایچینده هیچکس سنه تای اولماز &n ...

ساغول یاشا گوردون یادیوا دوشر 

سن یارمن قاصیدیسن

ایلن سنه چای دمیشم 

خیالینی گوندریبدی 

بس من اخ وای دمیشم ....

ساغول یاشا گوردون یادیوا دوشر  سن یارمن قاصیدیسن ایلن سنه چای دمیشم  خیالینی گوندریبدی& ...

قاداسی 

خخخ هیه جانم 

به به چوخ گوزلیدی یاشا👌😍❤️

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»

اولدوز سایاراخ گوزلمیشم هر گجه یاری

گژ گلمده دیر یار ینه الموش گجه یاری 

گوزلر اسیلی یوخ نه قارالتی نه ده بیر سس 

باتمیش گولاغم گورنه دوشورمکده دی داری

گورخوم بودو یار گلمیه بیردن یارلا صبح 

باغرم یاریلر صبحوم اچلما سنی تاریم