2737
2734
عنوان

امشب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 25 پست
الهی عزیزم 🥺 ولی یجوری سلیقه شم گفته🥺😂اگع شرایط خرید اینترنتی داری براش یه جفت کفش سفارش بده

نه قبلا خریده بوده خونه هست حتی قبلش گفت میخوای کادو کنم اینارو بهم بده 

خدا حفظش کنه واست همسر منم اینطوریه خیلی با درکه 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودت نمیتونی بری به خواهر یا مامانت بگو برن براش یه چیزی بخرن پولشو میدی از اونجا برات عکس بفرستن انتخاب کن 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2731
الان همه جوره میشه خرید کرد اینترنتی اینهمه ادم بچه کوچیک دارن خودت از زندگی ننداز بچتو بسپار ب مادر ...

اره یادم میاد منم اولین بار برا دوس پسرم ولنتاین اینترنتی سفارش دادم اسنپ آورد با اینکه خانوادم خبر داشتن خجالت می‌کشیدم اونا ببینن ولی خب مامان فیضول همیشه در صحنه چهار چشمی منو میپاعد🙈🙈دیگه منو لو داد مجبور شدم ب بابامم نشونش بدم گفتن مبارکش باشه😂

مرد با فهم شعوری هست .عین منه .ولی من خانمم.حالا شوهر من بود ته قابلمه میتراشید هر چه بود و نبود میزتشت کف دستشون.من نمیدونم من این قدر فهمیده ام.چرا همسرم برعکس خودمه😂

2738
عزیزم😄بابای باحالی داری

باحال نیس اعجوبس ینی جای داداشمه ینی انقد باهاش راحتم بی غیرت نیس بگم ب چپشم نیس من دوست پسر دارما نه....اتفاقا انقد سیریش شد ب پسره پیشو گرف گف نه خوشم اومد مرد زندگیه الآنم مرد زندگی بغل دستم خوابیده 😂🤣