2737
2734

راحتین تو جمعشون اینا البته از اون خوبا نیستنا ۷تا خواهر برادرن سایه همو با تیر میزنن. ولی من تو جمعشون خیلی اذیت میشم شما چطور؟

منم خودم راحتم خانواده پدر شوهرم همه از دم مذهبی واقعا عذاب میکشم تو مهمونی ها ی چند تاشون با من ب زور حرف میزنن بد نگا میکنن چون یکم موهام بیرون 😑

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما در حد معمولیم ولی مذهبی نیستیم جفتمون بروزیم یجور کنار میاییم ... کاش بفهمن طرز پوشش هرکی ب خودش مربوطه و شمام تو جمعشون اذیت نشید ❤️

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)
2731
منم خودم راحتم خانواده پدر شوهرم همه از دم مذهبی واقعا عذاب میکشم تو مهمونی ها ی چند تاشون با من ب ز ...

ای گفتی چقدر عذاب میکشم بخدا مومنم نیستنا زیرآب همو میزنن فقط خصوصا برادرشوهرم چتدباری هم تیکه انداخته

پدرشوهرم اخونده ديگه تا تهش بخون

اوايل عقد خونشون ميرفتم روسري نميپوشيدم جلوشون 

بعد ب شوهرم گفته بود ب خانومت بگو ب احترام من روسري بپوشه تو خونه ما جلو من 

منم ب شوهرم گفتم ناراحتي ديگع نميام خونتون 

ازونجايي ك شوهرم ب زور منو ميبرد خونشون و نگه ميداشت اونجا ،ديگه حرفي نزد بهم

پدرشوهرم اخونده ديگه تا تهش بخون اوايل عقد خونشون ميرفتم روسري نميپوشيدم جلوشون  بعد ب شوهرم ...

واای این که خیلی خفنه تو فک کن با اینکه اخوندم نیستن و یکی ار خواهرشوهرام لنگه منه باز رسوام میکردن

2738
ای گفتی چقدر عذاب میکشم بخدا مومنم نیستنا زیرآب همو میزنن فقط خصوصا برادرشوهرم چتدباری هم تیکه انداخ ...

برات مهم نباشه من اون اولا مجبورم میکردن طبق نظر اونا لباس بپوشم وگرنه اخم و تخم میکردن ولی تو عروسی لباس لخت پوشیدم بعد اونم دیگه هر جور دلم خواست گشتم 

واقعا نفهمیه در مورد پوشش یکی دیگه نظر دادن چند سری هم تذکر دادن جواب شون دادم دیگه ساکت شدن

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
کاااااش بفمن بابا اینا فرهنگشونم صفره هیچی به هیچی

متاسفانه خیلیا اینجورین ... تو همین سایت دیدم ک خانوما بعضیا چقد از این تفکرا دارن کاش یکم فرهنگمونو بالا ببریم واقعا🙁

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)

من پدرو مادرشوهرم سنتی فکر میکنن مذهبی نیستن

اما سطح فرهنگ و شعورو عقلشون خیلی از زمان حال پایین تر و عقب تره

ولی خانواده خودم به اصطلاح روشن فکر هستن و عادی 

البته اینم  اضافه کنم از یکسری از اخلاقیات خانواده خودمم اصلا خوشم نمیاد من نه موافق حجاب چادرم نه موافق بیرون گشتن با بیکینی ام 

حد و اندازه به و درست از هردو مثلا بلوز و شلوار و بدون شال  حجاب موجهی هست وبه نظرم لختی و خرابی به حساب نمیاد 

اما شعور عده(

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
محل نده همين

جاری هام مخصوص یکیشون با من فاز رقابت داره و همیشه سعی میکنه خودشو خوب نشون بده هم شوهرش هم خودش به شدت آدم بدجنسی هستند ایشون توی جمع سعی میکنه همیشه منو تخریب کنه و منم زیاد تو جمعشون نمیرم ولی نمیدونم توی دلم میمونه آدم حساسی هستم ماهها و سالها تو دلم میمونه و اذیت میشم حرفاشون از گوش من نمیره چقدر بد که اول ازدواج به این چیزا توجه نکردم

برات مهم نباشه من اون اولا مجبورم میکردن طبق نظر اونا لباس بپوشم وگرنه اخم و تخم میکردن ولی تو عروسی ...

مادر شوهر من ۵۰ سال پیش از جای دور افتاده اومده ولی انگار همین دیروز اومده کلاً شخصیت و فرهنگش صفره و اینجور چیزا حالیش نیست ندیده جایی که خیلی ندید بدیده

پدرشوهرم اخونده ديگه تا تهش بخون اوايل عقد خونشون ميرفتم روسري نميپوشيدم جلوشون  بعد ب شوهرم ...

وا 

مگه پدرشوهر محرم نیست ؟

برادرشوهرت اونجا بود ؟

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)
2706