2737
2734
اره کلا خوابم ریخته بهم باید یه فکر جدی براش بکنم تا اسیب جدی نرسونده...ولی اینی که گفتی ارثی خودش ه ...

اره چون میبینم اینجورین مطمعن میشم ک ارثی

الان داداشم طفلکی عذاب میکشه میره سرکار خسته کوفته میاد بعد شب خوابش نمیبره کلا ضعیف شدیم

کلا حال میده شب ها بیدار میمونم چون فردا تعطیلیه مابقی روز ها زودتر میخوابم چون سر کار میرم

😂وای خدا حال میدههه ؟ منی که نه کار میکنم نه ازدواج کردم فقط میخورمو میخوابم کلا هرشب همینجور بیدارم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همیشه زود میخوابم الان شوهرم نیس خوابم نبرده. قبلا تا دیر وقت نمیخوابیدم و تو گوشی بودم و همش است ...

استرس الکی برای چی خب ؟ اینجوری ادم داغون میشه

ریلکس باش و یکم استراحت کن تا شوهرتون بیاد البته اگر ادم تنها تو خونه باشه خوابش نمیبره یجوریه 

2738
نمی‌دونم واقعا چی شد که شروع شد، ولی ۳ ۴ سال داره می‌شه که دارم، کم‌کم شروع شد علائش و یهو به خودم ا ...

افسردگی ادمو کم کم میبلعه خودتم متوجه نمیشیا اما یهو میبینی خوابت بهم خورده غذات بهم خورده اخلاقتم عوض شده تازه متوجه میشی چه اتفاقی افتاده ولی خب دیره

😂وای خدا حال میدههه ؟ منی که نه کار میکنم نه ازدواج کردم فقط میخورمو میخوابم کلا هرشب همینجور بیدار ...

منم همین بودم گل تا سال قبل خیلی حال میداد الانم بیدارم خوشحالم و فردا هم که تعطیله خوشحال تر 😂 دیدی میگن خواب شب یک چیز دیگست من میگم خواب صبح تا ظهر یک چیز دیگستتت

منم ازدواج نکردم

2706