2733
2734
عنوان

دعوای زن و شوهری ترخدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 15117 بازدید | 241 پست
همه پشت درن درو باز نمیکنه مثل بید دارم میلرزم اومده درو میزنه میگه بیا بیرون اما جرئتشو ندارم نمیتو ...

ببین در حموم رو باز نکن  بترسونش بگو رگم رو میزنم 

بگو اول بذار  اونا بیان تو خونه بعد منم میام بیرون

همه اینایی رو که میگم برای ترسوندش بهش بگو 

بگو  خستم کردی یا دلم رو شکوندی   ؛ باید پیش خدا جواب پس بدی بخاطر این رفتار هات 

بگو دیگه شب و روز دعا میکنم بمیرم از این زندگی راحت بشم 

نترس اینا دروغ مصلحتیه بگو  

چطور اون راحت میگه اگر فلان کنی آتیشت میزنم 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به دوستات بگو به پدرشوهرت بگن در خونه رو بشکنن کلید ساز بیارن ببرننش 

جرئت نمیکنن همشون میترسن بهم میگه بیا بیرون گفتم تا کسی نزاری بیاد خونه نمیام بهم برگشته میگه بیا میخوام بغلت کنم آروم شم من میترسم ازش ببین چی میگه بهم انتظار چی داره ازمن 

2738
از این بدتر بلاها سرم اومده ما با جاریم تو یه ساختمانیم شوهر بده عادت نداشت  موقع خروج از خونه ...

وای خدا آخه چه طور راضی میشن وجدان ندارن خدا لعنت کنه هرچی آدم خونه خراب کنه 

زنگ بزن بگو تو خونه جلسه ی ضد فلان برگزار شده 

ببین چه جوری مثل قرقی خودشونو میرسونن  و با جفتک در رو میشکنن 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
جرئت نمیکنن همشون میترسن بهم میگه بیا بیرون گفتم تا کسی نزاری بیاد خونه نمیام بهم برگشته میگه بیا می ...

از پشت دربگو من کاری نکردم که تو آبروم رو بردی من گناهی نکردم که بهم سیلی زدی یه جوری بگو که به گریه کردن بیفته

پس وضعش خوبه. موقع آشتی بگو تا عید باید همه چیزایی که خراب کرده رو بخره

ممیخوام چیکار که بخره آبروم بر میگرده ؟ یااخلاقش درست میشه ؟ذهن مردم ومیتونه پاک کنه؟این وسط من میمونم و یه دنیا عذاب روحی 

2706